Nové ceny služeb UPC pro rok 2013

Vážení zákazníci,

UPC Česká republika Vám přináší přístup k nejkvalitnějším službám, ať využíváte kabelovou televizi, vysokorychlostní internet, nebo telefonní službu. V letošním roce jsme rozšířili programovou nabídku o Eurosport 2 HD, AXN HD, televize Fanda, Pohoda a Pětka. Řada z Vás už také využila výhodné slevy na produkty a služby v novém bonusovém programu Dolce Vita. Letos jsme dbali na vysokou úroveň klientské péče a také v příštím roce Vám rádi pomůžeme s výběrem nejvhodnějších služeb, správou Vašeho klientského učtu či s technickou podporou, a to každý všední den od 8 do 20 hodin a ve dnech volna od 10 do 18 hodin. V trendu zkvalitňovaní našich služeb budeme samozřejmě pokračovat i v roce 2013.

Abychom mohli i v příštím roce naplnit Vaše očekávaní v maximální možné míře, dojde od 1. ledna 2013 k cenovým úpravám služeb. Na této stránce naleznete podrobnější informace. Všechny uvedené ceny (viz nový ceník) jsou uvedeny s novou sazbou DPH ve výši 21% a 1% poplatku z převzatého vysílání (kabelové televize) do fondu kinematografie.

Cenové úpravy se týkají těchto služeb:

Ostatní ceny, jako jsou např. pronájmy zařízení, instalační a připojovací poplatky nebo servisní poplatky zůstávají bez změny. Zvýšení cen se netýká ani hovorného u služby UPC Telefon.

Poslední změnou jsou nové ceny u některých administrativních poplatků:

  • Poplatek za připojení po omezení služeb ze současných 60 Kč navýšen na 100 Kč
  • Náhrada nákladů za zaslání upomínky ze současných 60 Kč navýšena na 100 Kč
  • Poplatek za odpojení z důvodu nedoplatku ze současných 300 Kč navýšen na 500 Kč

V jednotlivých účtovacích obdobích se Vám výše uvedené změny promítnou takto:

  • Účtovací období od 1. dne měsíce – lednové vyúčtování bude již plně v nových cenách
  • Účtovací období od 15. dne v měsíci – lednové vyúčtování již bude obsahovat částečně navýšenou cenu. Půjde tedy o součet aktuálních (prosincových) cen a nových cen, které se účtují od 1. ledna 2013. Únorové vyúčtování bude již plně v nových cenách.
  • Účtovací období od 23. dne v měsíci (SIPO) - lednové vyúčtování již bude obsahovat částečně navýšenou cenu. Půjde tedy o součet aktuálních (prosincových) cen a nových cen, které se účtují od 1. ledna 2013. Únorové vyúčtování bude již plně v nových cenách.