O UPC

Kabelová televize nabízí širokou škálu televizních programů všech žánrů. Filmové, česky dabované kanály, jako například MGM, Film +, Filmbox, CS film, HBO, HBO2, HBO Comedy a Universal, dokumentární televizní programy Discovery, Spektrum, History či Animal Planet, zpravodajské televizní kanály CNN, BBC World Service, CNBC a TA3, hudební kanály jako například MTV, Óčko či na klasickou hudbu zaměřený Mezzo, česky mluvené sportovní kanály Sport 1 a Sport 2, Eurosport a Nova sport, dětské televizní programy Jim Jam, Minimax, Bebe TV či Jetix nebo televizní kanály pouze pro dospělé. Nabízí rovněž programy v angličtině, němčině, španělštině, ruštině, francouzštině, ale třeba i v polštině. Kabelovou televizi UPC lze přijímat jak analogovou, tak digitální cestou. Nabídka digitální kabelové televize UPC aktuálně zahrnuje přes 100 digitálních televizních kanálů. Výběr programů začíná na nabídce Klasik. Ke Klasiku si lze přiobjednat různé tematické balíčky (např. sport, film, dokumenty či hudba). Divák, který chce sledovat jak nabídku Klasik, tak všechny tematické balíčky, ušetří, jestliže si zvolí vyšší nabídku Komfort. K oběma nabídkám si lze dále přiobjednat prémiové balíčky HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2 a Hustler. Nabídka Komfort pak zahrnuje všechny nabízené televizní kanály. Součástí nabídky je i dvanáct televizních kanálů vysílajících ve vysokém rozlišení. Ke všem digitálním televizním službám společnost nabízí HD PVR Box. Ten kombinuje výhody záznamového zařízení (videorekordéru) s možností přijímat vybrané programy ve vysokém rozlišení (High Definition). Díky vestavěnému disku si zákazník může nahrát desítky hodin záznamu. Společnost navíc zdarma poskytuje ke kabelové televizi i příjem nejrozšířenějších rozhlasových stanic.

Jednou z nejoblíbenějších a nejpopulárnějších služeb UPC je připojení k širokopásmovému vysokorychlostnímu internetu jak pro domácnosti, tak pro firmy. Za pevně stanovenou měsíční částku je zákazník připojen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. UPC vysokorychlostní internet je nejvýhodnější co do poměru kvalita / rychlost / cena a není omezován žádnými datovými limity. Jeho rychlost dosahuje až 240Mbit/s. Spolehlivost našeho internetového připojení potvrzuje již osminásobný titul nejlépe hodnoceného internetu od agentury Digimark.

UPC Česká republika poskytuje od roku 2007 výhodnou hlasovou službu UPC telefon. Ta v závislosti na zvoleném, vždy však velmi výhodném tarifu umožňuje, volat od 50 haléřů za minutu do všech pevných i mobilních sítí včetně zahraničí. Od agentury Digimark jsme získali ocenění Nejlépe hodnocená pevná linka za roky 2010 i 2011.

V roce 2011 vytvořila společnost divizi UPC Business nabízející komplexní portfolio telekomunikačních služeb. Platforma se opírá o vlastní páteřní síť z optických vláken, která v České republice měří 6000 kilometrů, má více než 900 aktivních uzlů POP a připojení do všech významných národních i mezinárodních telekomunikačních sítí. Je osazena technologiemi WDM, CWDM, GE a SDH a nepřetržitě sledována vlastním dohledovým centrem. Platforma pokrývá přibližně 90 % České republiky a vlastní městské sítě ve více než 60 % všech českých měst. Její součástí je rovněž Datové centrum UPC. Vedle základních služeb jako jsou přístup k Internetu, hlasové služby, umístění a připojení technologií nabízí divize B2B velkoobchod i služby s přidanou hodnotou, jako přímé propojení více pracovišť, virtuální pobočkové ústředny, národní i mezinárodní VPN a záložní poštovní servery. Pro zákazníky z řad operátorů pak zajišťuje zahraniční konektivitu (IP transit), umístění a připojení serverových farem, velkoobchodní hlasovou výměnu, dodávky technického obrazového signálu a pronájmy okruhů. Divize nabízí i specializovaná řešení šitá na míru individuálním zákaznickým požadavkům. Společnost UPC se v roce 2010 stala druhým největším poskytovatelem datových služeb firmám. Její internetové a telefonní služby jsou mezi obdobnými nabídkami na trhu hodnoceny jako nejoblíbenější.

O Liberty Global

Liberty Global je vedoucí mezinárodní kabelovou společností působící ve třinácti zemích. Připojujeme lidi do digitálního světa a umožňujeme jim objevit a užít si jeho nekonečné možnosti. Naše kabelová televize, širokopásmové připojení k internetu a telefonní služby provozujeme díky sítím příští generace a inovativním technologiím, jež propojují 20 milionů uživatelů objednávajících si 35 milionů služeb (k 31. březnu 2013). Spotřebitelské značky Liberty Global zahrnují UPC, Unitymedia, KabelBW, Telenet a VTR. Součástí je obsahová divize Chellomedia, obchodní divize Liberty Global Business Services a investiční fond Liberty Global Ventures.

Máte otázky?

Kladení otázek nebylo nikdy jednodušší.

Chcete se o nás dozvědět více?

Přečtěte si naše nejnovější tiskové zprávy.