Sales Representative D2D-Specialista prodeje UPC

PŘI SPLNĚNÍ PODMÍNEK PAUŠÁL 30.000 Kč první 3 měsíce

UPC Česká republika slaví v roce 2015 již 15 let existence na českém trhu, dle průzkumu Universum se UPC Česká republika umístilo v žebříčku Czech Republic's Most Attractive Employers 2015 mezi top 100 nejatraktivnějšími zaměstnavateli v zemi pro české vysokoškoláky.

Nyní hledáme tyto kolegy - stručný popis pracovní pozice:

Jedná se o obchodní pozici zajišťující prodej služeb v předem určené lokalitě, se zaměřením na akvizice rezidentních zákazníků. Specialista je s našimi zákazníky v přímém osobním nebo telefonickém kontaktu. Tým specialistů v terénu se Specialistou prodeje (popisovaná pozice) jsou společně zodpovědní za řízení a realizaci akvizic.

Člověk na pozici bude primárním obchodním koordinátorem pro zákazníky svěřené lokality a­ osobně, popřípadě telefonicky řešit jejich přání a požadavky.

Protože neustále zkvalitňujeme náš tým, hledáme ty, kteří:

  • Jsou pečliví a tuto pečlivost prokáží dalšími požadavky z tohoto inzerátu.
  • Hledají zajímavou práci pro společnost, která je jedničkou ve svém oboru nejen v ČR.
  • Chtějí svým přístupem ke klientům naplňovat firemní vizi garantování kvalitní péče o zákazníky.
  • Jsou komunikativní a nebojí se hovořit s lidmi, jsou schopni reagovat na různé typy lidí.
  • Chtějí a jsou připraveni naučit se něčemu novému.
  • Mají nadstandardní orientaci na výdělek, nebojí se výzev.
  • Mají čistý trestní rejstřík.
  • Zašlou svůj životopis, nejlépe s aktuální fotografií a průvodním dopisem.

Pracovní náplň bude vypadat takto:

  • Vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a potenciálních nových zákazníků v přidělené lokalitě.
  • Aktivní prodej všech produktů a služeb společnosti, plnění týmového obchodního plánu.
  • Zjišťování potřeb zákazníků prostřednictvím pravidelných osobních návštěv a telefonických hovorů.
  • Tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktovanými osobami.
  • Inicializace, řízení a realizace schválených obchodních projektů uvnitř naší firmy.
  • Vyjednávání oboustranně výhodných obchodník podmínek.
  • Aktivní spolupráce s ostatními útvary společnosti (linka pro pomoc specialistů, oddělení zákaznických řešení, marketing aj.).
  • Zajišťuje dotažení požadavků zákazníka, které jsou v souladu s předpisy, pokyny a procesy naší společnosti.

Kandidátům nabízíme:

  • PŘI SPLNĚNÍ PODMÍNEK 30.000 Kč za první 3 měsíce!
  • Nebo zvýhodněné BONUS PROVIZE v období prvních 3 měsíců o 20%.
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Progresivní sazby provizí.
  • Práce na živnostenský list.
  • Zabezpečíme Vám zákazníky na každý den! (Databáze).
  • Bezplatné zaškolení a zapracování!
  • Firemní produkty pro Vás se 70% slevou!
  • Týmové zázemí i maximální podpora manažera!

Motivační programy k dosahování vyšších met pro Vás:

  • Soutěže pro nové i stávající obchodníky.
  • Teambuildingová setkání.
  • Hmotné odměny.

  1. Vložte prosím své jméno a příjmení Používejte prosím jen písmena
  2. Zadejte prosím zvé telefonní číslo ve tvaru xxx xxx xxx Opravdu jste napsali správně své telefonní číslo?
  3. Vložte prosím své jméno a příjmení Vložte prosím platnou e-mailovou adresu
  4. Vložené CV by mělo mít měnší datovou velikost než je 1 Mb.

    Svůj životopis prosím vkládejte v textovém nebo PDF formátu.

    1. ??????
  5.

    Zvolením „Pokračovat“ beru na vědomí, že společnost UPC Česká republika, s.r.o., se sídlem Závišova 5, 140 00 Praha 4, IČ 00562262, je oprávněna zpracovávat veškeré údaje, které jsem jí dobrovolně zpřístupnil při vyplnění tohoto formuláře, a to za účelem a po dobu nezbytnou pro jednání o uzavření smlouvy o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a Zásadami ochrany soukromí spotřebitelů.