O Liberty Global

Mateřská společnost
Liberty Global

Liberty Global je největší kabelovou společností na světě působící ve 14 zemích, včetně 12 evropských. Propojujeme lidi s digitálním světem a umožňujeme jim objevovat a užívat si jeho nekonečných možností. Naše kabelová televize, vysokorychlostní připojení k internetu a telefonní služby provozujeme díky sítím příští generace a inovativním technologiím, jež propojují 27 milionů uživatelů, kteří využívají 57 milionů služeb (k 30. září 2015). Navíc jsme obsloužili 5 milionů uživatelů mobilních služeb a poskytli jsme připojení k Wi-Fi sítím na 6 milionech přístupových míst.


Spotřebitelské značky Liberty Global zahrnují Virgin Media, Ziggo, Unitymedia, Telenet, UPC, VTR a Liberty Cablevision. Součástí je i obchodní divize Liberty Global Business Services a investiční fond Liberty Global Ventures.

Strategie Liberty Global klade důraz na organický růst, příhodné akviziční aktivity a nutnost návratnosti investic. Skupina je mezinárodně orientovaná a soustřeďuje se na technologické inovace s cílem uvádět na trh přelomové produkty a služby, které pomohou zlepšit a zjednodušit digitální životy našich zákazníků.

Vizí Liberty Global je jednoduché heslo „Connect. Discover. Be Free.“ Naše služby a inovativní produkty pomáhají milionům lidí objevovat a zažívat nekonečné možnosti spojené s digitálním světem kolem nás. Současně se soustřeďujeme na to, abychom úžasný svět zábavy přinášeli stále více zákazníkům, a to podstatnými investicemi do našich sítí i zvyšováním počtu domácností, kde jsou naše sítě dostupné.

Liberty Global je přesvědčena, že by všichni měli mít možnost zkoumat úžasný, ale někdy velice komplexní digitální svět bezpečným způsobem. Podporování rozvoje digitální společnosti je proto v centru pozornosti strategie společenské odpovědnosti Liberty Global.

Více detailů o Liberty Global naleznete (v anglickém jazyce) zde