Pro média

Společnost UPC aktivně komunikuje se všemi cílovými skupinami včetně médií. Chceme médiím poskytovat proaktivně veškeré relevantní informace nejen o našich produktech a službách, ale i o dění ve společnosti UPC – od personálií, přes komentáře k dění na trhu až po společenskou odpovědnost či technické zajímavosti a historické milníky.
 

V této sekci najdete kontakty na naše tiskové oddělení, archiv našich zpráv o společnosti, fotogalerii a odkaz na náš blog.

UPC zařazuje 3 nové programy, v HD kvalitě je jich už víc než 60

 

Nabídka digitální kabelové televize od UPC se dnešním dnem rozšířila o tři nové programy z rodiny Discovery, všechny tři jsou ve špičkové HD kvalitě. Nově mohou zákazníci UPC v České republice sledovat programy Discovery Science HD, Discovery Turbo Extra HD a Discovery IDx HD, čímž počet programů v HD kvalitě v  nabídce UPC překročil už šedesátku, tedy třetinu z celkových téměř 180 programů v nabídce digitální kabelové televize. Společnost UPC tímto zároveň posilnila svou vedoucí pozici s nejširší nabídkou HD programů mezi kabelovými operátory v České republice.

 
 

Pracujete v médiích a potřebujete vědět podrobnější informace o UPC, kontaktujte Media Relations Managera.

 
 

Odpovědi na nejčastěji se objevující dotazy naleznete zde. Sekce obsahuje praktické informace o UPC.