UPC Telefon - přehled tarifů

UPC Telefon - přehled tarifů UPC Telefon - Kredit 50 UPC Telefon - Kredit 150 UPC Telefon - Kredit 200 UPC Telefon - Kredit 350

Telefon
  Telefon 30 Telefon 100 Telefon 200 Volám pevná
Měsíční paušál Na 2 měsíce zdarma,
od 3. měsíce 25 Kč
70 Kč 120 Kč 70 Kč
Volné minuty měsíčně 30 minut
do všech sítí
100 minut
do všech sítí
200 minut
do všech sítí
150 minut
do pevných sítí v ČR
Mobilní aplikace UPC ZDARMA Volejte z mobilu za nízké ceny jako z pevné

Volné minuty se nepřevádějí do dalšího účetního období. Cena zahrnuje DPH. Tarifikace u služeb je 60 + 30 (účtuje se první minuta hovoru, následně je hovor účtován po 30ti vteřinách).

K využívání služby je nutný internetový modem, který si můžete koupit nebo pronajmout. Výběr zařízení provedete během hovoru s naším operátorem po dokončení objednávky. V případě, že internetový modem od UPC vlastníte, výběr zařízení není nutný.

Proč objednat UPC

Proč objednat UPC

Služby UPC aktivně využívá 1,22 mil. zákazníků. UPC zákazníkům nabízí vysokou kvalitu služeb a technickou podporu. Přečtěte si další důvody proč zvolit UPC.

Kombinace služeb

Kombinace služeb

Díky HD PVR boxu můžete přijímat vybrané programy ve vysokém HD rozlišení, pozastavovat živé vysílání a nahrávat až dva programy najednou v běžné i HD kvalitě

Ověření dostupnosti

UPC Telefon - ověření dostupnosti

Dostupnost služeb společnosti UPC je závislá na Vaší adrese. Zadejte adresu Vašeho bydliště a ověřte si, jaké služby Vám můžeme nabídnout.