HD PVR box

previous next Pohled zepředu
previous next Boční pohled
previous next Pohled zezadu
HD PRV previous next rotate

Nahrávejte v HD kvalitě a vyhněte se otravným reklamám!

HD PVR uspokojí i ty nejnáročnější diváky. Toto zařízení pro příjem televizního signálu v sobě kombinuje možnosti záznamu vysílání na hard disk s možností přijímat vybrané programy ve vysokém rozlišení High Definition.

Díky vestavěnému disku s kapacitou 320 GB si můžete nahrát doslova desítky hodin záznamu v běžné i HD kvalitě. HD PVR box umožňuje pozastavovat přímé přenosy nebo nahrávat až dva programy najednou. Díky funkci Time Shift, která automaticky zaznamenává až hodinu sledovaného pořadu, můžete přeskakovat reklamy nebo si znovu vychutnat dramatické okamžiky živého vysílání.

HD PVR Kaon KCF-B4003HCO HCO přijímá digitální vysílání v kompresních formátech MPEG2 a MPEG4, přijímá tedy programy jak ve standardním (SD), tak vysokém rozlišení (HD). Výstupní rozlišení lze nastavit podle parametrů vašeho TV přijímače na 576p, 720p a 1080i.

Součástí balení je HDMI kabel. Přijímač je vybaven 2 tunery pro nezávislý příjem a nahrávání. Na hard disk s kapacitou 320 GB uložíte desítky hodin záznamu v té nejlepší obrazové a zvukové kvalitě. Digitální přijímač automaticky ukládá až 1 hodinu posledního zvoleného programu. Kdykoliv si tak můžete zopakovat vybranou scénu, gól nebo zajímavý okamžik.

Rozměry zařízení (mm):

Šířka 370  |  výška 60  |  hloubka 280

Co potřebuji pro příjem programů v HD kvalitě?

Pro příjem programů v HD kvalitě potřebujete HD kabelový přijímač a vhodný televizor. HD kabelový přijímač vám zapůjčíme za 100 Kč měsíčně. HD přijímač je možné objednat pouze k některé ze základních služeb digitální kabelové televize Klasik nebo Komfort.

Pro HD vysílání doporučujeme TV s úhlopříčkou nad 1 m, minimálně 756 řádky (tedy rozlišením min. 1280*720) a HDMI vstupem. Samotné tvrzení výrobce, že TV přijímač je HD ready, ještě nezaručuje kvalitní příjem a vysílání. Důležitou podmínkou je rozlišení obrazu, většinou udávané jako počet řádek. Televizory bývají označovány následujícími logy:

HD logo

Jak si mohu HD PVR nainstalovat?

Během online objednávky si můžete vybrat mezi samoinstalací nebo asistovanou instalací. Samoinstalace je zdarma a náš podrobný návod vás provede všemi kroky. V případě jakýchkoliv technických potíží se můžete obrátit na náš klientský servis.

Pokud si i přesto na samoinstalaci netroufáte, můžete zvolit druhou variantu, kdy vám HD PVR přijede nainstalovat náš technik. Za asistovanou instalaci účtujeme jednorázový poplatek 404 Kč.

Jaké jsou výhody příjmu televizního vysílání prostřednictvím HD PRV boxu oproti příjmu v TV přijímači?

U HD PRV boxu (někdy označovaného jako Mediabox UPC) máte výhodu nahrávání, uložení a přehrávání vybraných pořadů a funkci Time Shift, umožňující například přeskakování reklam. Zároveň zaručujeme jednotné řazení TV programů, kvalitní EPG (digitálního programového průvodce) a další funkce digitálního set-top boxu. Navíc nabízíme příjem programů v HD.

V případě jakýchkoliv dotazů, technických potíží nebo poruchy zařízení se obraťte na naše klientské centrum.

Přejít do klientského centra