CA Modul

Ovládejte programovou nabídku jediným ovladačem!
 

  • CA modul plně nahradí set-top box nebo HD PVR box. CA modul vám společně s předplacenou programovou kartou umožní příjem digitálních programů od UPC v HD i SD kvalitě.
  • Zařízení nabízí větší komfort oproti klasickému set-top boxu. Programovou nabídku ovládáte jen televizním ovladačem!
  • Díky CA modulu také ušetříte místo - nehyzdí vzhled TV a obejde se bez zbytečných kabelů.

CA Modul není možné odkoupit, je určen pouze k pronájmu

 
 

CA modul je čtecí a dekódovací zařízení, které s vloženou Smart kartou zajišťuje funkčnost kanálů předplacených dle Vámi zvolené programové nabídky. Je možné ho použít s řadou zařízení, na kterých chcete sledovat placené programy od UPC. Ať už jde o televizor, televizní kartu k PC nebo různé multimediální přehrávače a rekordéry. Aby vše fungovalo tak jak má, musí mít tato zařízení DVB-C tuner pro naladění programů v digitální kabelové normě a CI+ (Common interface) slot pro vložení CA modulu s kartou pro „odemčení“ zakódovaných programů. Pokud chcete sledovat programy ve vysokém rozlišení (HD), musí si toto zařízení navíc poradit s kódováním MPEG4.

Kompatibilitu CA modulu s Vaším zařízením si, prosím, nejprve ověřte u prodejce, případně výrobce daného výrobku.

 

Rozměry zařízení (mm):

šířka 100  |  výška 5  |  hloubka 56

Co je to CA modul?

CA modul spolu s kartou UPC vložíte do televizního přijímače s DVB-C tunerem a certifikovaným CI+ slotem. Modul a karta pak dekódují signál digitální televize, aniž by byl zapotřebí externí set-top box digitální kabelové televize UPC. CI+ je zkratka pro Common Interface+ používaná pro označení digitální televize.

Jak CA modul funguje?

CA modul nahrazuje samostatný digitální set-top box. Na boční nebo zadní straně televizního přijímače je otvor pro CA modul nebo rozšiřující slot. Výhodou je méně kabelů kolem televize a pouze jeden dálkový ovladač. Většina TV přijímačů navíc podporuje příjem HD programů, které s CA modulem získáte. Nevýhodou je většinou jiné nastavení a řazení TV programů, než je tomu u set-top boxů UPC.

Co k použití CA modulu potřebuji?

Pro CA modul musíte mít TV přijímač s DVB-C (kabelovým) tunerem a vybavený CI+ slotem. Od UPC získáte CA modul a kartu pro odkódování programů podle sjednané služby programové nabídky UPC. Podívejte se na seznam doporučených TV, zda váš televizní přijímač podporuje CA kartu.

Jak CA modul nainstalovat?

Instalaci CA modulu zvládne každý. Stačí jen vložit modul a kartu do televize a připojit kabel ze zásuvky UPC přímo do Vaší televize. Po krátké instalaci modulu a digitálních kanálů můžete začít ihned sledovat programy digitální kabelové televize. Další set-top box pro digitální příjem již není nutný.

Jaký je rozdíl mezi příjmem v TV přijímači a prostřednictvím HD PVR boxu?

CA modul nemá žádný další přijímač pro příjem digitální televize, takže vám ušetří místo. Máte jedno dálkové ovládání pouze k TV přijímači.

 

U HD PVR boxu máte výhody nahrávání, uložení a přehrávání vybraných pořadů a funkci Time Shift, umožňující například přeskakování reklam. Zároveň zaručujeme jednotné řazení TV programů, kvalitní EPG (digitálního programového průvodce) a další funkce digitálního set-top boxu. Obě řešení nabízejí příjem programů v HD.

 

V případě jakýchkoliv dotazů, technických potíží nebo poruchy zařízení se obraťte na naše Klientské centrum.