HD PVR

HD PVR box – set top box, se kterým se vyhnete otravným reklamám

  • Set top box HD PVR uspokojí i ty nejnáročnější diváky. Tento set top box určený pro příjem digitálního vysílání v sobě kombinuje možnosti záznamu vysílání na hard disk s možností přijímat vybrané programy ve vysokém rozlišení High Definition.
  • Díky vestavěnému disku s kapacitou 320 GB si můžete nahrát doslova desítky hodin záznamu v běžné i HD kvalitě. Set top box umožňuje také pozastavovat přímé přenosy nebo nahrávat až dva programy najednou.
  • Set top box je také vybaven funkcí Time Shift, která automaticky zaznamenává až hodinu sledovaného pořadu. S její pomocí můžete přeskakovat reklamy nebo si znovu vychutnat dramatické okamžiky živého vysílání.
 
 

HD PVR Kaon KCF-B4003 přijímá digitální vysílání v kompresních formátech MPEG2 a MPEG4, přijímá tedy programy jak ve standardním (SD), tak vysokém rozlišení (HD). Výstupní rozlišení lze nastavit podle parametrů vašeho TV přijímače na 576p, 720p a 1080i.Součástí balení je HDMI kabel. Přijímač je vybaven 2 tunery pro nezávislý příjem a nahrávání. Na hard disk s kapacitou 320 GB uložíte desítky hodin záznamu v té nejlepší obrazové a zvukové kvalitě. Digitální přijímač automaticky ukládá až 1 hodinu posledního zvoleného programu. Kdykoliv si tak můžete zopakovat vybranou scénu, gól nebo zajímavý okamžik.

 

Rozměry zařízení (mm):

šířka 370  |  výška 60  |  hloubka 280

 

Co potřebuji pro příjem programů v HD kvalitě?

Pro příjem programů v HD kvalitě potřebujete HD kabelový přijímač a vhodný televizor. HD přijímač je možné objednat pouze k některé ze základních služeb digitální kabelové televize Klasik nebo Komfort.

Pro HD vysílání doporučujeme televizor s úhlopříčkou nad 1 m, minimálně 756 řádky (tedy rozlišením min. 1280*720) a HDMI vstupem. Samotné tvrzení výrobce, že TV přijímač je HD ready, ještě nezaručuje kvalitní příjem a vysílání. Důležitou podmínkou je rozlišení obrazu, většinou udávané jako počet řádků.

Televizory bývají označovány následujícími logy:

 

Jak si mohu HD PVR nainstalovat?

Během online objednávky si můžete vybrat mezi samoinstalací nebo asistovanou instalací. Samoinstalace je zdarma a náš podrobný návod vás provede všemi kroky. V případě jakýchkoliv technických potíží se můžete obrátit na náš klientský servis.

Pokud si i přesto na samoinstalaci netroufáte, můžete zvolit druhou variantu, kdy vám HD PVR přijede nainstalovat náš technik. Za asistovanou instalaci účtujeme jednorázový poplatek 404 Kč.

Jaké jsou výhody příjmu televizního vysílání prostřednictvím HD PVR boxu oproti příjmu v TV přijímači?

U HD PVR boxu (někdy označovaného jako Mediabox UPC) máte výhodu nahrávání, uložení a přehrávání vybraných pořadů a funkci Time Shift, umožňující například přeskakování reklam. Zároveň zaručujeme jednotné řazení TV programů, kvalitní EPG (digitálního programového průvodce) a další funkce digitálního set-top boxu. Navíc nabízíme příjem programů v HD.

 

V případě jakýchkoliv dotazů, technických potíží nebo poruchy zařízení se obraťte na naše Klientské centrum.