Internet 200+ s Horizon Komfort+

Nejvýhodnější kombinace služeb nyní na 2 měsíce zdarma.

Ověřte si dostupnost našich služeb

Zadejte svou adresu a vyberte si z exkluzivní nabídky určené
jen pro Vaši lokalitu

 
 
 
Internet 200+ a Horizon Komfort+
 
 

Internet

Rychlost 200 Mb/s

Prémiový Wi-Fi modem v ceně

 

Měsíční pronájem modemu v ceně 70 Kč máte již součástí celkové ceny za službu

 

 
 

Stabilní připojení na optické síti

Díky optické síti máte garantovánu stabilní rychlost, nejste závislí na rozmarech počasí nebo počtu připojených osob na internet

Download 200 Mb/s

Získáte nadstandardní úsporu času, rychlé stahování a nahrávání dat (fotky, videa) během několika vteřin, streamování videa ve vysokém rozlišení, hraní online her po síti.

Bez agregace a datových limitů

S naším internetem se nemusíte nijak omezovat. Připojení Vám nebudeme zpomalovat ani Vás omezovat v množství přenesených dat

 
 

Nabídka platí pro nové zákazníky UPC, kteří realizují objednávku do 30.9.2015 a kteří budou využívat služeb minimálně 12 měsíců v rámci věrnostního portfolia.

Televize

100 programů, 32 v HD

HD Mediabox v ceně služby

 

Měsíční pronájem HD Mediaboxu máte již součástí celkové ceny za služby. HD Mediabox umožňuje přijímat programy v HD rozlišení, zároveň Vám umožní i nahrávání programů na externí disk.

 

 
 

100 televizních programů (z toho 32 v HD)

Oblíbené české a kabelové stanice v jedné nabídce včetně 32 programů v HD kvalitě. Zachováváme všechny výhody digitálního vysílání: programový průvodce až na osm dnů, více zvukových verzí, titulky, verze pro nevidomé, HbbTV.

Kvalitní HD obraz a Dolby Digital zvuk

Oblíbené české a kabelové stanice v jedné nabídce včetně 37 programů v HD kvalitě. Zachováváme všechny výhody digitálního vysílání: EPG až na 8 dnů, více zvukových verzí, titulky, verze pro nevidomé, HbbTV.

Programový průvodce až na osm dnů

S námi už nepotřebujete televizní magazíny. Programový průvodce (EPG) Vám zajistí rychlý přístup k televiznímu programu na osm dnů dopředu. Najdete zde i krátké informace o programech, režiséra a herce u všech filmových titulů.

Programy

 
 

Svoji programovou nabídku můžete rozšířit o doplňkové balíčky programů.

 

Akční nabídka platí pro nové zákazníky služby Internet 120+ s Horizon Komfort+ , kteří realizují objednávku do 31. 10. 2014 a kteří budou využívat služeb minimálně 12 měsíců v rámci věrnostního portfolia.

 
 
 
 
 
 

Časté dotazy

Je uvedená cena konečná?

Ano, uvedená cena za UPC službu je konečná včetně pronájmu zařízení. Cena zahrnuje jak poplatek za službu, tak pronájem wifi modemu.

Jak dlouho budu mít služby za tuto cenu?

Jedná se o nabídku pro služby věrnostního portfolia, podmínkou pro poskytnutí této ceny je proto využívání služby minimálně 12 měsíců. Zvýhodněná cena platí po celou dobu využívání služeb věrnostního portfolia, minimálně tedy 12 měsíců.

Jaká bude cena po 12 měsících využívání služby?

Věrnostní výhody včetně zlevněné ceny Vám rádi poskytneme i v následujícím věrnostním období - tedy na dalších 12 měsíců. Slevu Vám prodloužíme na další období automaticky, pokud nás sami nepožádáte o převedení na standardní portfolio.

Pro koho je nabídka určena?

Jedná se o nabídku pro služby věrnostního portfolia, podmínkou pro poskytnutí této ceny je proto využívání služby minimálně 12 měsíců. Zvýhodněná cena platí po celou dobu využívání služeb věrnostního portfolia, minimálně tedy 12 měsíců.

Kolik zaplatím za připojení služby?

Při zřízení nové služby je účtován jednorázový připojovací poplatek 99 Kč. Samotná instalace je buď zdarma, pokud si služby připojíte sami, nebo za 404 Kč, pokud zvolíte instalaci technikem. Veškeré podrobnosti domluvíte s operátorem. Více informací zde.

Můžu si zařízení koupit? Jaká bude cena služby při zakoupení zařízení?

Zařízení si u nás můžete i zakoupit – v tom případě bude finální cena UPC internetu o 70 Kč nižší. Na stránkách uvádíme celkovou cenu včetně pronájmu zařízení, tedy bez skrytých poplatků. Jednorázovou částku za zařízení uhradíte po instalaci služeb spolu s prvním vyúčtováním.

 
 
 

Více

Doplňující informace

 
 • Před objednáním balíčku služeb je potřeba ověřit dostupnost služeb na Vaší adrese. Formulář naleznete v bloku Ověření dostupnosti.

 • Pro příjem signálu digitální televize a internetu je nutné přijímací zařízení digitální televize a Wi-Fi modem - zařízení je již v ceně. Výběr zařízení provedete po dokončení online objednávky v rámci rozhovoru s naším operátorem.

 • U stávajících zákazníků internetové služby, kteří již využívají některý z tarifů s rychlostí nižší než 30 Mb/s, je nutné zajistit výměnu modemu.

 • Pokud v současné době využíváte zvýhodněnou nabídku na jednu ze služeb (internet nebo digitální televize), můžete uzavřít novou smlouvu na zvýhodněný balíček služeb UPC až po jejím vypršení nebo Vám bude stávající zvýhodněná nabídka vyměněna za zvýhodněný balíček služeb UPC. Souběh více výhod (kombinace slev) není v tomto případě možný.
 
 

Přehled nabídky

Měsíční poplatek
Internet 200+
a Horizon Komfort+
0
  Jednorázový poplatek

   Uvedené ceny jsou včetně DPH.

   Nezávazně objednat
   Nebo volejte 241 005 500

   Na přehled objednávky

   Zavoláme Vám!

   Poradíme s výběrem a nákupem služeb