Programové změny podzim 2014

 

 

Listopadová nabídka KOMFORT nabídne 26* TV programů ve špičkové HD kvalitě! Nova HD, Nova Sport HD, další 3 HD novinky a Comedy Central: to je výběr, který si užijete.

 

*UPC nabízí již 36 HD programů a stává se tak jedničkou na trhu.

 
 

Bavte se s Horizon Go

Díky on-line aplikaci získáte přístup k více než 60 televizním programům až na 3 zařízeních: počítači, tabletu nebo smartphonu.

Služba je dostupná do konce roku zdarma pro všechny klienty digitální kabelové televize. 

 
 

Nova Sport HD

Kanadsko-americká NHL je v plném proudu. Vychutnejte si české podpory v nejprestižnější hokejové lize světa. Nova Sport HD a SD se vrací do nabídky Komfort a balíčku Sport.

 
 

Nova, Nova Cinema a FANDA HD

Novu a další programy v nejlepším obrazovém formátu najdete znovu v nabídkách Klasik a Komfort digitální kabelové televize UPC. FANDA HD navíc s mega kvalitou podpořenou 15 megabity. Najdete na původních HD pozicích.

 
 

Comedy central extra, nový program Pluska

Od South Parku a Simpsonů po novinkové seriály Second Generation od Wayans, See Dad Run, talk shows, to všechno v čisté angličtině a s českými titulky.

Comedy Central nahradí vysílání TA3 v balíčku Plus 4.11. v odpoledních hodinách.

 
 

Nové HD programy v Komfortu

Do Komfortu přidáváme další tři mega programy:

První hudební programy v HD kvalitě MTV Live HD a české Óčko Expres HD. Prvním dětským programem v HD kvalitě je Nickelodeon HD. Digitální přijímače nové programy automaticky naladí od pozice 137. TV příjímače doporučujeme po 4. 11. manuálně ladit na frekvenci 594 MHz.

Programy budou přidány 4.11. v odpoledních hodinách.