Rychlejší internet pro zákazníky UPC na celé prázdniny

Pro stávající i nové klienty UPC, kteří využívají internetové služby a aktivovali si službu do konce června letošního roku, jistě potěšíme dárkem v podobě rychlejšího internetu na celé letní prázdniny.

Zákazníci s internetovým připojením s rychlostí 60 Mb/s a méně mohou přes léto surfovat rychlostí 120 Mb/s . Zákazníci s aktuální rychlostí 120 Mb/s si o prázdninách užijí dvojnásobnou rychlost 240 Mb/s. Úplně postačí, když si svůj modem (nejdříve 1. 7. 2015) zrestartují. Restart stačí provést vytažením modemu ze zásuvky na dobu 20 vteřin. Pak už si zákazníci mohou užívat megarychlý internet od UPC.

Rychlejší letní surfování platí po celé prázdniny, tedy od 1. 7. do 31. 8. 2015. Od 1. 9. 2015 se rychlost automaticky sníží zpět na původní výši.

Rychlejší internet je dostupný zákazníkům s modemy typu ED 3.0. Pro zájemce se starším typem modemu ED 2.0 máme připraveny modemy k výměně zdarma na vyžádání. Jaký typ modemu zákazník využívá, zjistí buď z faktury, nebo v e-mailu, který od nás začátkem července obdržel nebo teprve obdrží.

FAQ

Na jaké klienty se akce vztahuje?

Rychlejší internet se týká všech klientů UPC, kteří využívají služby internetového připojení od UPC. Výjimku tvoří klienti, kteří mají tarif 240 Mb/s.

Akce se nevztahuje na celý segment B2B a SOHO a na klienty, kteří již od nás mají zrychlený internet v rámci jiné akce nebo rychlost jejich internetového připojení je z technických důvodů omezena na 30 Mb/s.

Promítne se změna rychlosti nějak do ceny za služby?

Ne, změna rychlosti se nijak nedotkne vašeho vyúčtování. I nadále na své faktuře uvidíte svou stávající rychlost se stávající cenou.

Jak poznám, jakou rychlost internetu dnes mám?

Rychlost internetového připojení zjistíte na své faktuře nebo v aplikaci Moje UPC

Jak poznám, jakou rychlost budu mít?

Pokud máte rychlost 60 Mb/s a nižší, bude vám rychlost navýšena na 120 Mb/s.
Pokud je vaše současná rychlost 120 Mb/s, bude vám rychlost navýšena na 240 Mb/s.

 

K čemu mohu využít rychlejší internet?

Můžete rychleji a pohodlněji stahovat velké objemy dat.
Nebude docházet ke zpomalování či sekání internetu v případě využívaní vícero uživateli.

Co musím pro rychlejší internet udělat?

Pokud vlastníte modem ED 3.0, stačí jej 1. 7. 2015 restartovat. Restart provedete odpojením od elektřiny na dobu 20 vteřin.
Pokud máte modem ED 2.0, stačí zavolat na zákaznickou linku 241 005 100, na které se s operátorem dohodnete na datu výměny. Při zapojení nového modemu v průběhu léta pak budete mít automaticky vyšší rychlost do 31. 8. 2015.

Zvýší se mi cena pronájmu za nový modem?

Ne. Cena za pronájem modemu zůstane stejná, tedy 50 Kč.

Co se stane 31. 8. resp. 1. 9. 2015 ?

1. 9. 2015 se vaše rychlost automaticky bez jakéhokoliv poplatku sníží na úroveň, kterou jste používali před navýšením rychlosti. Pokud jste byli s rychlejším internetem spokojeni a nechcete o něj přijít, není nic snazšího, než zavolat na naší linku 241 005 100 a vyšší rychlost si objednat.

Náhled modemu ED 2.0

Náhled modemů ED 3.0

Náhled HD DVR Mediaboxu (obsahuje modem ED 3.0)