SOUTĚŽ O LÍSTKY NA F1 DO BUDAPEŠTI!

Soutěžte s námi a se sportovními stanicemi SPORT1 HD a SPORT2 HD o zájezd do studia F1 v Budapešti a sledujte tak poslední závod sezóny v Abú Dhabí přímo s komentátory a celým TV štábem! Zjistěte, jak se tvoří televizní studio a buďte jeho součástí.

 

Soutěžní otázka: Tipujte hodnotu nejrychlejšího kola závodu Velké ceny Brazílie 2015 na tisíciny sekundy.

 

Soutěžit můžete na našem Facebook profilu UPC – zde. Své tipy pište přímo pod tento post, tipovat můžete pouze jednou, v případě rovnosti rozhoduje dřívější tip, tipování končí 15.11. v 13:00! Vyhrává nejpřesnější tip ze všech.

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

 

V sobotních večerních až nočních hodinách bude vypraven autobus z Prahy, Brna a Bratislavy, který dopraví výherce soutěže do Studia F1 v Budapešti, odkud jsou letošní přenosy zprostředkovávány. Součástí návštěvy je prohlídka zázemí a přímá účast ve Studiu F1 před GP Abú Dhabí. Ze stejného místa je pak možné na velké obrazovce sledovat samotný závod. Pro účastníky návštěvy je navíc přímo během vysílání připravena soutěž o monopost F1 Red Bull na dálkové ovládání. Doprava do Studia F1 a zpět po vysílání závodu je součástí odměny.