Spustili jsme nový program Barrandov Plus v SD i HD kvalitě vysílání

Dnes 1.června v odpoledních hodinách spustíme nový program Barrandov Plus. Stanice vysílá bloky dětských pořadů s tím, že večerní a noční vysílání se zaměřuje především na dokumentární tvorbu. Barrandov Plus jsme zařadili jak v klasickém, tak i ve vysokém rozlišení vysílání, čím došlo k zařazení 41 programu v HD rozlišení.

Barrandov Plus HD bude 41. kanálem nabídky UPC ve vysokém rozlišení

Vysílání ve vysokém rozlišení bude dostupné na předvolbě 152. Zákazníkům UPC, kteří již využívají novou službu Horizon na HD DVR mediaboxu, se Barrandov Plus HD automaticky naladí na pozici 16. Barrandov Plus HD bude UPC získávat přímo z odbavovacího pracoviště TV Barrandov, tedy v nejvyšší možné kvalitě.

Bude i SD verze

UPC počítá také se zařazením standardní SD verze Barrandov Plus. Ta bude od 1. června dostupná na pozici 165 jak u diváků využívajících službu Horizon na HD mediaboxu (Kaon 700), tak u všech starších set-top-boxů.

Barrandov Plus naladí přes 400 tisíc zákazníků UPC

Barrandov Plus SD i HD bude součástí již základní služby Klasik i všech vyšších nabídek digitální kabelové televize. V průběhu června bude standardní varianta programu zařazena i do nabídky Digi Mini a mobilní televize Horizon Go, kterou pravidelně využívá na 70 000 zákazníků UPC.