UPC přichází se speciálním balíčkem asijských programů a přidává Mňam TV

Od dnešního dne jsme spustili 7 nových programů, přičemž šest z nich je zaměřených na vietnamskou a čínskou komunitu v ČR. Dva programy jsou vietnamské, tři čínské a jeden jihokorejský.

Nový balíček ASIA

Balíček Asia s pěti vietnamskými a čínskými kanály bude pro všechny zákazníky digitální kabelové televize UPC dostupný za 99 Kč měsíčně. Novinkou je také jihokorejský zpravodajský kanál KBS World HD, který bude spolu s CCTV News dostupný vedle zpravodajských stanic pro všechny zákazníky s programovými nabídkami Klasik (Starter) a Komfort (Standard, Supreme nebo Komplet) bez nutnosti aktivace balíčku Asia.

Více o balíčku ASIA zde

Kulinářská Mňam TV

Od 17. února můžete také sledovat nový kulinářský program Mňam TV. První dny poběží upoutávky na jednotlivé pořady a od 21. února se Mňam TV spustí v ostrém provozu a přinese do Česka 24hodinové vysílání zejména vlastních pořadů o vaření a zdravém životním stylu. Na obrazovce se představí přední profesionálové z oboru, jako například Emanuele Ridi, Marcel Ihnačák, talentovaná food bloggerka se specializací na zdravé stravování Markéta Pavleje (blog Kitchenette), či moderátor Jan Rosák. Mňam TV bude v UPC dostupná všem zákazníkům UPC s tarify Klasik (Starter) a Komfort (Standard, Supreme nebo Komplet).