Pro média

Společnost UPC aktivně komunikuje se všemi cílovými skupinami včetně médií. Chceme médiím poskytovat proaktivně veškeré relevantní informace nejen o našich produktech a službách, ale i o dění ve společnosti UPC – od personálií, přes komentáře k dění na trhu až po společenskou odpovědnost či technické zajímavosti a historické milníky.
 

V této sekci najdete kontakty na naše tiskové oddělení, archiv našich zpráv o společnosti, fotogalerii a odkaz na náš blog.

UPC zařazuje od 1. června dětský kanál Nick Jr.

 

Nabídka digitální kabelové televize Horizon od UPC bude od 1. června rozšířena o nový atraktivní program, který potěší zejména nejmenší diváky. Jedná se o oblíbený dětský program Nick Jr., s nabídkou oblíbených dětských postaviček v čele s průzkumnicí Dorou, který je od této chvíle plně lokalizován do češtiny. Od 1. června se také rozšíří nabídka televizního tarifu Komfort, ve kterém přibydou dva atraktivní programy – Travel Channel HD a NatGeo Wild HD. Oba programy budou do Komfortu přesunuty z balíčku Koktejl. Digitální kabelová televize Horizon od UPC po této změně nabízí více než 60 programů v HD kvalitě, tedy třetinu z celkových téměř 180 programů v kompletní nabídce.

 
 

Pracujete v médiích a potřebujete vědět podrobnější informace o UPC, kontaktujte Media Relations Managera.

 
 

Odpovědi na nejčastěji se objevující dotazy naleznete zde. Sekce obsahuje praktické informace o UPC.