Digimark: Nejlepší internet je od UPC

V Praze dne 5. března 2013

Nezávislá agentura Digimark vyhodnotila internetové připojení od UPC jako nejlepší na českém trhu. Výsledky loňského šetření mezi uživateli z řad firem zveřejnila v únoru.

 

Internetové připojení od UPC Česká republika patří díky svým kvalitativním ukazatelům, cenové dostupnosti a spokojenosti zákazníků k nejvyhledávanějším volbám v tuzemsku. Pro domácnosti přestavuje mimořádně nadstandardní rychlost stahování dat až do 120 Mbit/s. Klienti z řad podnikatelů a firem oceňují přístup k páteřní síti a komplexní klientskou podporu.

 

„Jsme svědky exploze video obsahu na internetu. Zákazníci vyžadují vysoké rychlosti připojení a my jsme vždy o krok napřed. Další ocenění od Digimarku to jen potvrzuje,“těší se z výsledku průzkumu generální ředitel UPC Česká republika Václav Bartoň.

 

Nejvýhodnější internetové připojení nabízí UPC Česká republika v kombinaci s digitální kabelovou televizí a telefonní službou. Za 80 televizních stanic včetně programů ve vysokém rozlišení, internetové připojení o rychlosti až 60 Mbit/s a 100 minut volání do všech tuzemských sítí včetně zahraničí zaplatí zákazníci pouze 733 Kč měsíčně. K 31. prosinci 2012 využívalo internet od UPC 440 tisíc domácností.

 

UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global, Inc.

Juraj Gerbery
Public Policy Manager
Tel.: +420 261 107 136
E-mail: juraj.gerbery@upc.cz