Exkluzivní TV nabídka UPC pro podnikatele

V Praze dne 16. května 2013

Specializovaná divize pro malé a střední podnikatele, firmy a korporace UPC Business vychází vstříc stávajícím a novým klientům a zkvalitňuje svou nabídku digitální kabelové televize. Nově do svých nabídek zařazuje službu s kompletním portfoliem více než sta televizních programů UPC včetně čtyřiadvaceti ve vysokém rozlišení. Cena za nový produkt Exclusive Business představuje při úvazku na 24 měsíců 699 Kč bez DPH. Bez úvazku pak 924 Kč bez DPH.

 

Kromě kompletní nabídky programů České televize, FTV Prima a TV Nova obsahuje služba kanály pro prohloubení informovanosti, ale i odpočinek po práci: BBC World News, CNN, CNBC, Euronews nebo řadu sportovních, dokumentárních, filmových či hudebních stanic.

 

Zároveň dochází ke změně názvu stávajících služeb digitální televize pro podnikatele na Optimum Business (30 TV programů) a Premium Business (80 TV programů), která od května obsahuje další čtyři programy ve vysokém rozlišení: Golf Channel HD, Nova Cinema HD, Prima COOL HD a Prima ZOOM HD. Veškeré televizní programy v standardním i vysokém rozlišení si mohou klienti UPC Business nahrávat a sledovat v libovolném čase díky HD PVR boxu

 

Od roku 2009 se UPC Česká republika intenzivně věnuje budování a rozšiřování služeb B2B (Business to Business), které zajišťuje specializovaná firemní divize UPC Business. K dispozici má rozsáhlou technickou platformu, jež se opírá o vlastní páteřní síť z optických vláken. Její součástí je i datové centrum.

Juraj Gerbery
Public Policy Manager
Tel.: +420 261 107 136
E-mail: juraj.gerbery@upc.cz