UPC představuje nové kombinace internetu a digitální televize

V Praze dne 2. září 2013

UPC Česká republika uvádí nové modernější služby vysokorychlostního internetu a digitální televize. Od 2. září 2013 nabízí kombinaci internetu o rychlosti 240 Mbit/s spolu s více než stovkou televizních programů včetně pětadvaceti ve vysokém rozlišení za 859 Kč při využívání služeb po dobu alespoň jednoho roku.

 

„Denně mluvíme se stovkami našich klientů. Vnímáme rostoucí zájem o vysoké internetové rychlosti a výběr těch nejkvalitnějších televizních programů za příznivou cenu. Dnes pro ně máme odpověď – nové kombinace služeb nejvyšší kvality poskytované díky spolehlivé a stabilní optické síti,“ říká generální ředitel UPC Česká republika Václav Bartoň.

 

Vyšší rychlosti internetu vyžadují české domácnosti nejen z důvodu růstu počtu zařízení, které k internetu bezdrátově připojují, ale také díky měnícím se požadavkům na internetové připojení. Roste zájem o služby sdílení souborů, fotek, rodinných videí, sledování on-line videa nebo hraní her přes internet. Díky vyšším rychlostem tak získává zákazník UPC podstatně vyšší komfort. U digitální televize roste obliba kvalitních programů ve vysokém rozlišení. Od 2. září nabízí UPC Česká republika svým klientům programy Film Europe HD, Deluxe Music HD či Auto Motor Sport HD.

 

Pokud chtějí ušetřit ještě více, mohou využít službu Fiber Power 40+ s rychlostí až 120 Mbit/s pro stahování dat. Za první tři měsíce je cena pouze 300 Kč a od čtvrtého do dvanáctého měsíce 449 Kč.

 

Kromě velmi příznivé měsíční ceny získají studenti bezplatně zapojení služby vysokorychlostního internetu a pouze pro ně platí i mimořádná sleva na pronájem modemu s wi-fi pro bezdrátové pokrytí celé domácnosti či privátu.

 

Základní balíček vysokorychlostního internetu 40 Mbit/s s padesáti televizními programy a tematickým balíčkem vyjde na 499 Kč měsíčně. Kombinace internetu o rychlosti 120 Mbit/s se stovkou televizních programů včetně 21 ve vysokém rozlišení pak na 689 Kč měsíčně. V obou případech se jedná o ceny v případě využívání služeb po dobu alespoň 12 měsíců.

 

UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global.

Juraj Gerbery
Public Policy Manager
Tel.: +420 261 107 136
E-mail: juraj.gerbery@upc.cz