UPC posiluje tým korporátní komunikace

Praha, 28. dubna 2014

 

Společnost UPC Česká republika posiluje svůj tým v oblasti externí a interní komunikace. Na pozici ředitele korporátní komunikace nastoupil od poloviny dubna Martin Pavlíček, který bude mít na starosti oblasti interní a externí komunikace i aktivit společenské odpovědnosti. Zároveň bude působit jako tiskový mluvčí společnosti.

 

Martin Pavlíček přichází do UPC z pozice ředitele firemní komunikace, kterou zastával poslední tři roky ve společnosti Unipetrol. Ve společnosti zodpovídal za celkovou komunikační strategii holdingu - nástroje interní komunikace, vztahy s novináři, společenskou odpovědnost a podporu oblastí marketingu a veřejných vztahů.

 

Ve skupině ČEZ působil nejdříve ve vnitřní komunikaci, posléze jako tiskový mluvčí a manažer komunikace i sociálních médií. Jako mluvčí se specializoval na nové technologie v energetice a spolupracoval na projektech regionálního sponzoringu a společenské odpovědnosti skupiny.

 

Martin Pavlíček nejprve vystudoval bakalářský obor Mass Media and Communication na State University of New York a poté magisterský obor Master in Professional Communication and Public Relations na La Salle University of Philadelphia. Před dvěma lety získal titul MBA v oboru marketing na University of New York in Prague. Na této škole v současné době rovněž vyučuje předmět Advanced PR.

 

Kontakt:

Martin Pavlíček
Ředitel korporátní komunikace
Tel.: +420 724 932 260
E-mail: martin.pavlicek@upc.cz