CET 21 a UPC podepsaly dohodu o spolupráci.
NOVA Sport se vrací do nabídky UPC.

/V Praze dne 29. 10. 2014/

Zákazníci společnosti UPC Česká republika, s.r.o. mohou od 29. října znovu v rámci svých balíčků naladit program NOVA Sport v HD kvalitě. Ve standardní programové nabídce se také ve všech tarifech objeví programy Nova, FANDA a Nova Cinema ve vysokém rozlišení. NOVA Sport bude možné spolu s ostatními prémiovými sportovními programy naladit v rámci balíčku Sport. UPC a CET 21 podepsaly dohodu o dlouhodobé spolupráci, která by měla přinést přidanou hodnotu zákazníkům.

„Jsme rádi, že můžeme naše zákazníky potěšit návratem programu NOVA Sport ve vysokém rozlišení. Součástí dlouhodobé dohody s TV Nova je i zařazení programů Nova, Nova Cinema a FANDA v HD rozlišení. Dlouhodobě se snažíme udržovat a zvyšovat hodnotu televizních balíčků pro naše zákazníky. Myslím, že především fanouškům kvalitního hokeje, fotbalu nebo MotoGP uděláme touto zprávou radost,“ komentuje změny v programové nabídce Frans Willem de Kloet, generální ředitel UPC.

“Těší nás, že jsme se dohodli s největším kabelovým operátorem v České republice na dlouhodobé spolupráci. Díky ní si budou moci zákazníci UPC vychutnat naše programy v té nejvyšší možné kvalitě a zároveň sledovat exkluzivní obsah a atraktivní sportovní události na prémiovém kanálu NOVA Sport" říká Christoph Mainusch, jednatel a generální ředitel skupiny Nova.

Společnost UPC po znovuzařazení výše uvedených programů disponuje nadále nejpestřejší nabídkou na trhu, která celkově čítá 148 TV programů všech žánrů, z toho 32 v HD kvalitě.

David Frodl
Corporate Communication Specialist
Tel.: +420 724 244 473
E-mail: David.Frodl@upc.cz