UPC k 1. dubnu pozastavuje vysílání Nova Sport. Nahradil ji SlovakSport TV 2 HD

Praha, 3. dubna 2014

Společnost UPC Česká republika pozastavila od 1. 4. 2014 vysílání televizního kanálu Nova Sport a Nova Sport HD. Důvodem je ukončení smlouvy se společností CET 21 na tento sportovní program k 31. 3. 2014. S ohledem na skutečnost, že k uvedenému datu nebylo dosaženo nové dohody o podmínkách vysílání, bylo vysílání programu prozatím pozastaveno. Vzájemná jednání o prodloužení smluvního vztahu mezi oběma stranami však nadále pokračují.

 

„Věříme, že se Nova Sport do nabídky kabelové televize UPC v dohledné době vrátí. Abychom sportovní nadšence nepřipravili o jejich každodenní dávku gólů a sportovních výkonů, Nova Sport dočasně nahrazujeme slovenským sportovním kanálem SlovakSport TV 2,” uvedl Jason King, Vice President za obchod a marketing UPC

 

Vysílání Nova Sport bylo pro zákazníky UPC prozatímně adekvátně nahrazeno sportovním kanálem SlovakSport TV 2. Všechny ostatní kanály skupiny Nova budou nadále vysílány v nezměněném režimu.

 

Společnost UPC Česká republika nadále nabízí široké spektrum televizních programů a v této nabídce hodlá pokračovat i do budoucna.

Kontakt:
Jana Pečenková
Account Manager
Ogilvy Public Relations, s.r.o.
M: +420 725 394 900
E-mail: jana.pecenkova@ogilvy.com