HR Novinky v UPC

Pavel Škarda přechází na pozici Program Management and Strategy Manager

Z nové pozice Program Management and Strategy Manager bude od 15. července zaštiťovat veškeré programové a strategické projekty ve společnosti UPC Česká republika, s.r.o. Zároveň se bude podílet na obchodní strategii UPC a adaptaci korporátních projektů do českého prostředí. Pavel Škarda bude pracovat přímo pod vedením generálního ředitele UPC Frans-Willema de Kloeta a stane se součástí deseti členného týmu TOP managementu.

V UPC pracuje Pavel Škarda už 11 let. Prošel si různými pozicemi od trenéra technických dovedností až po vedoucí místa klientského centra. Předtím pracoval v oblasti logistiky. Pavel Škarda pochází z Prahy, ve volném čase rád cestuje a provozuje horskou turistiku, mluví anglicky a francouzsky a aktuálně studuje na VŠE na Fakultě mezinárodních vztahů.

Pavlovu současnou pozici Planing and Reporting Managera klientského centra převezme Simona Hrušková, která v UPC pracuje od roku 2007. Na starosti bude mít především zastřešování projektů a procesů, rozvoj a komunikaci napříč klientským centrem.

David Reich postupuje na pozici Social Media Manager

David Reich přechází od července na pozici Social Media Manager do oddělení Brand & Communication po pěti letech v oddělení Online, kde měl již částečně sociální sítě na starost. Současně zde ale spravoval web UPC a také podával zpětnou vazbu operátorům při jednání se zákazníky.

Ve své nové roli bude David Reich zaštiťovat kromě tvorby a dodržování social media strategie také zavádění a úpravy procesů souvisejících s komunikací na sociálních sítích v oddělení Péče o zákazníky. Dále bude řídit a spravovat kampaně napříč sociálními sítěmi. Současně bude mít na starosti monitoring, reporting a analýzy sociálních sítí a komunikaci s externími agenturami.

„Rádi bychom sociální média posunuli na úroveň ostatních způsobů komunikace, díky kterým s námi mohou zákazníci přijít do styku. Každý zákazník si pak zvolí místo, čas a způsob, který mu nejvíce vyhovuje. Věřím, že David se svými zkušenostmi tento kanál výrazně posílí,″ říká ředitel pro značku a komunikaci UPC Karel Smrž, pod jehož přímým vedením bude David pracovat.

 

David je milovníkem všech typů nových technologií, výletů se psem, komiksů a vietnamských specialit.

David Frodl
Media relations manager
Tel.: +420 724 244 473
David.Frodl@upc.cz