UPC modernizuje síť v Pelhřimově a Domažlicích

(Praha, 27. října 2015) Lepších služeb v oblasti internetu a kabelové televize se od října dočkalo přes 5 700 domácností na síti UPC. Modernizace sítě v Pelhřimově a Domažlicích umožňuje využití všech služeb, jako je interaktivní televize Horizon s více než 130 televizními kanály, vysokorychlostní internet o rychlosti až 300 Mbit/s nebo telefonní služby.

Za poslední 3 měsíce zpřístupnila UPC digitální služby pro více než 18 000 domácností

V létě zprovoznila UPC své digitální služby v Ústí nad Labem, Uničově a Rychnově nad Kněžnou. V říjnu se zmodernizovaly sítě pro více než 3 200 domácností v Pelhřimově a téměř 2 500 domácností v Domažlicích: „Naše služby jsou od října nově dostupné v dalších 5 700 domácnostech. Do zlepšování sítě a modernizace koncových zařízení investujeme pravidelně a modernizace v dalších městech bude pokračovat i v následujících měsících,“ prozrazuje marketingový ředitel UPC Jan Kohout

Interaktivní televize s videotékou

Interaktivní televize Horizon od UPC představuje nové, uživatelsky příjemné prostředí s intuitivním ovládáním, které přináší vyšší komfort při sledování více než 130 televizních kanálů, z nichž se vysílá 45 v HD rozlišení.

 

Součástí televize Horizon je neomezená videotéka My Prime se stovkami filmů a seriálů, celkem zahrnující více než 1 000 titulů. My Prime je možné sledovat na HD mediaboxech i prostřednictvím aplikace Horizon Go na chytrých telefonech, tabletech nebo laptopech.

 

Součástí videotéky My Prime jsou například zahraniční tituly Vlk z Wall Streetu, Nymfomanka nebo Divoké historky, z českých filmů například Příběh Kmotra, Krásno nebo Zakázané uvolnění. Děti ocení Krtečkova dobrodružství, Macha a Šebestovou nebo Kozí příběh.

Internet, televize i telefon pod jedním účtem

Zákazníci si mohou užívat i nové internetové tarify s rychlostmi 100, 200 a 300 Mbit/s. Výhodou modernizace sítě UPC je především možnost využití celé nabídky služeb – interaktivní televize na doma i na cesty, internetu a telefonu. Všechny služby tak zákazník může pohodlně spojit pod jedním účtem. Detailní informace k modernizaci sítě a službám UPC dostupným v Pelhřimově a Domažlicích naleznete na speciální webové stránce www.upc.cz/modernizace

David Frodl
Media relations manager
Tel.: +420 724 244 473
David.Frodl@upc.cz