Novinky > 2017 > Novinka

 

 
 

Hra o Trůny se vrací v sedmé sérii

Seriál HRA O TRŮNY ověnčený cenami Emmy a Zlatým glóbem se vrací v sedmé sérii v pondělí, 17. července ve 20:00 exkluzivně na HBO a HBO GO. Další díly budou vysílány každé další pondělí ve stejnou dobu. Diváci také budou moci seriál zhlédnout současně s americkou premiérou, a to v pondělí ve 3:00 ráno. Populární fantasy seriál podle bestselleru George R.R. Martina líčí příběh epického boje o moc v rozsáhlém a násilím prosáklém království.

Daenerys Targaryen konečně vyplula směrem na Westeros, se svými vojsky, draky a novým pobočníkem královny Tyrionem Lannisterem. Jon Sníh se stal Králem Severu poté, co zvítězil nad Ramsaym Boltonem v Bitvě Bastardů, a vrací tím Zimohrad do rukou rodu Starků. V Králově přístavišti se Cersei Lannister zmocnila Železného trůnu poté, co spálila na popel Nejvyššího vrabčáka, jeho přívržence a její protivníky ze Septy Baelor. Ale zatímco se stará spojenectví tříští a nova ucelují, armáda mrtvých pochoduje na Zeď a hrozí tím, že ukončí hru o trůny navždy.

Novou sérii můžete sledovat nejen na domácí televizi, ale i na mobilních zařízeních (mobil, tablet, notebook). Stačí si k UPC Televizi nebo Internetu pořídit aplikaci HBO GO.