Novinky > 2017 > Novinka

 

 
 

Rozšíření a změny TV programů UPC TV – klienti s CA modulem a kartou UPC

K 31. říjnu proběhne několik změn v programové nabídce UPC TV. Nejen že zařadíme nové programy FIGHTBOX HD, DOCUBOX HD, FAST&FUNBOX HD a MEZZO LIVE HD, ale i nahradíme stávající SD vysílání programů EURONEWS a FILM+ za HD.

Předem vám děkujeme za využívání UPC Televize pomocí CA modulu a karty UPC. Omlouváme se za komplikace s aktualizacemi, které se v případě tohoto typu příjmu vyskytují.Pokud chcete nové programy přijímat, doporučujeme po 31. říjnu provést manuální aktualizaci na jednotlivých frekvencích. V případě, že nové programy nemáte součástí Vaší programové nabídky, nebo je s určitostí nebudete chtít sledovat, není nutné žádné aktualizace provádět.

Podívejte se, jak se změny projeví v případě příjmu UPC TV přes CA modul a kartu UPC:

1) JIŽ PROVEDENÉ ZMĚNY TV PROGRAMŮ

- zařazen nový program WAR Svět válek na pozici CBS Drama, který ukončil vysílání pro Českou republiku a Slovensko - 714 MHz, SR 6900, QAM 64

- zařazen nový program Cartoon Network (HD) v češtině, který nahradil Nickelodeon HD (anglickou verzi) - 594 MHz, SR 6900, QAM 256

- Film+ HD nahradil program ARTE HD, se kterým nebyla prodloužena smlouva na další období - 610 MHz, SR 6900, QAM 256

2) UKONČENÍ VYSÍLÁNÍ SD VERZÍ PROGRAMŮ HBO A CINEMAX A ZAŘAZENÍ NOVÝCH PROGRAMŮ

Jak jsem vás již dříve informovali, postupně ukončíme SD vysílání programů HBO a CINEMAX, které nyní vysílají v HD i SD stejnou verzi. Pokud ještě nemáte naladěny programy HBO HD a Cinemax HD, najdete je na těchto pozicích:

- HBO HD (spolu s Filmbox Extra HD a Filmbox Family) - 698 MHz, SR 6900, QAM 256

- HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD a Cinemax 2 HD - 602 MHz, SR 6900, QAM 256

Stávající multiplex na 626 MHz (QAM 256) bude mít nové programy: FightBox HD, Fast&FunBox HD a Docubox HD (pouze anglicky, jsou součástí nabídky Komplet a balíčku FilmBox Premium) Mezzo live HD (francouzsky, Komfort, Komplet a Music) a rezervu pro nový seznam.cz TV (zahájí vysílání v prosinci 2017, pro všechny klienty DTV)

Program Hustler TV byl přesunut k Leo TV a Eroxxx HD - 554 MHz, QA 256.

3) DALŠÍ ZMĚNY BEZ DOPADU NA ZMĚNY POZIC

- program Euronews HD nahradí Euronews SD na současné pozici

Kompletní seznam programů a frekvencí naleznete ZDE.