ŘÍJNOVÉ PROGRAMOVÉ NOVINKY V UPC TV

V úterý 23.října jsme zařadili do UPC TV nové programy Československo HD/Festival HD, PARK TV HD a HOBBY TV HD. Stanice Československo HD se dělí o své vysílání s programem Festival HD a naleznete jí v mediaboxu UPC na pozici 46. Pokud využíváte CA modul a kartu UPC stanici naladíte na frekvenci 538 MHz, SR6900, QAM 256. Program Československo HD/Festival HD bude volně dostupný do konce roku ve všech programových nabídkách, následně se stane součástí balíčku KOKTEJL a nabídky KOMPLET.

Československo HD - nejlepší filmová, televizní a dokumentární produkce z období Československa 1918-1992. Můžete se těšit na všechny filmové žánry. Na kanále najdete notoricky známé, oblíbené, tak i méně známé nebo trezorové filmy a pořady. Vysílá 18 hodin denně od 04:00 do 22:00 hodin denně, sedm dní v týdnu a bez reklam v češtině a slovenštině.

Festival HD je prémiový filmový kanál s nejlepší filmovou produkcí z celého světa festivalové kinematografie a je obrazem úspěšného filmového festivalu Be2Can - přehlídky oceněných a soutěžních filmů z nejprestižnějších filmových festivalů v Benátkách, Berlíně, Cannes, Torontu a dalších. Filmy jsou vysílány v původním znění s českými titulky. Vysílá 6 hodin denně od 22:00 do 04:00hod., sedm dní v týdnu a bez reklam.

PARK TV HD je „live“ kanál, ve kterém jsou hlavními hrdiny zvířata ze záchranných stanic, parků a zoo. Součástí vysílání jsou zvukové a textové informace o zvířatech a jejich světě. Divák uvidí i zajímavé detaily, jako je krmení či čištění zvířat. Stanici naleznete v mediaboxech na pozici 139. Pokud využíváte CA modul a kartu UPC program naleznete na frekvenci 538 MHz, SR6900, QAM 256.

HOBBY TV HD je nový lifestylový televizní kanál na českém a slovenském trhu zaměřený na hobby, především pak architekturu, interiérový design a zahradu, ale na své si přijdou i fanoušci, jež rádi sledují pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě, cestování a spoustu dalších zajímavých témat. Program je umístěn na pozici 131 v mediaboxech UPC. Pokud využíváte CA modul a kartu naladíte stanici na frekvenci 538 MHz, SR6900, QAM 256.

Navíc můžete po celý říjen sledovat dětský program Cartoon Network zdarma. Naleznete ho na pozici 120 ve vašem mediaboxu