UPC se stává součástí Vodafonu

Přinášíme to nejlepší z mobilního a pevného připojení

Od 1. 9. si můžete objednat u Vodafonu či UPC kompletní služby ať už ze světa mobilů či pevného připojení pro celou vaši domácnost nebo firmu.

 

 

Neomezené

Mobilní tarify

 
 

 

 

Neomezené volání, SMS i data

s tarifem Vodafone Neomezený.

 

 

 
 

Neomezený

Internet na doma

 
 

 

 

Získejte kvalitnější a rychlejší internet

na doma od 399 Kč měsíčně.

 

 

 
 

Máte otázky? 
Máme pro vás odpovědi.

Proč ke spojení 
dochází?

Spojením se posílí postavení obou společností na trhu. Dokážeme tak mnohem efektivněji přinášet dokonalejší produkty i nabídku toho nejlepšího jak z Vodafonu, tak z UPC. Zlepší se konkurenční prostředí a zákazníci budou mít širší výběr z nabídek kombinujících mobilní, pevné služby a televizní vysílání. Naše mobilní služby už teď pokrývají celé území České republiky a nyní se rozšíří o 1,5 milionu domácností v dosahu pevné sítě UPC.

Kdy ke změně 
došlo?

Evropská komise už povolila spojení, takže k převzetí aktivit UPC došlo již k 1. 8. 2019. Od tohoto data zahajujeme společnou přípravu nových zákaznických řešení. Zároveň také sjednotíme obě značky a v budoucnu budou všechny naše služby vystupovat pod názvem Vodafone.

Jaké výhody 
mi to přinese?

Aktivity společnosti Vodafone a UPC se doplňují. Vodafone doposud nabízel své služby především na mobilním trhu, kde UPC nepůsobí. UPC je aktivní především v oblasti pevného připojení. Díky spojení obou společností budeme moct zákazníkům nabízet širší škálu služeb.

Co konkrétně 
se pro mě změní?

Okamžikem koupě ještě nedochází k žádným změnám. Současné podmínky služeb, které máte uzavřeny ve smlouvě s Vodafonem nebo s UPC, se nemění. Stejně tak se na Vodafone nebo UPC můžete obracet, jak jste byli zvyklí. O případných změnách vás budeme včas informovat.