Pro média

Společnost UPC aktivně komunikuje se všemi cílovými skupinami včetně médií. Chceme médiím poskytovat proaktivně veškeré relevantní informace nejen o našich produktech a službách, ale i o dění ve společnosti UPC – od personálií, přes komentáře k dění na trhu až po společenskou odpovědnost či technické zajímavosti a historické milníky.

V této sekci najdete kontakty na naše tiskové oddělení, archiv našich zpráv o společnosti, fotogalerii a odkaz na náš blog.

Zákazníci společnosti UPC Česká republika se mohou těšit na nové programy v nabídce digitální televize. Programová nabídka UPC se dnešním dnem rozšíří hned o pět nových stanic v HD kvalitě. Jedná se o trojici dokumentárních stanic Viasat History HD, Viasat Nature HD a Viasat Explorer HD, dále hudební stanici Óčko Black HD a také hudební kanál C Music HD. Kompletní nabídka digitální televize od UPC po tomto navýšení dosáhne 165 stanic, ze kterých je už 90 k dispozici v HD kvalitě. UPC v těchto dnech přidává i nové filmy a seriály do neomezené video knihovny MyPrime, která nabízí více než 2 000 titulů. Mezi novinkami jsou také nové díly populárních seriálů Monk či Policajtka Barbie, nebo 10 nových filmů, vedle jiných Borg & McEnroe, film o tenisových legendách, Doktor Martin: Záhada v Beskydech, Po strništi bos, Tři bratři, Obecná škola, Akumulátor 1 a další.

Celá tisková zpráva ZDE

 
 

Kontakt pro média

Pracujete v médiích a potřebujete vědět podrobnější informace o UPC, kontaktujte Media Relations Managera.

 
 

Časté dotazy

Odpovědi na nejčastěji se objevující dotazy naleznete zde. Sekce obsahuje praktické informace o UPC.