Pro média

Společnost UPC aktivně komunikuje se všemi cílovými skupinami včetně médií. Chceme médiím poskytovat proaktivně veškeré relevantní informace nejen o našich produktech a službách, ale i o dění ve společnosti UPC – od personálií, přes komentáře k dění na trhu až po společenskou odpovědnost či technické zajímavosti a historické milníky.

V této sekci najdete kontakty na naše tiskové oddělení, archiv našich zpráv o společnosti, fotogalerii a odkaz na náš blog.

Společnost UPC, vedoucí poskytovatel inovativních digitálních televizních, internetových a telefonických služeb v České republice, dnes startuje svou podzimní kampaň s nabídkou internetového připojení s rychlostí až 500 Mb/s a TV balíčkem. Zákazníci si s ní budou moci užít spolehlivé a rychlejší připojení díky optické síti UPC. Získat mohou také super výkonný router Connect Box, poskytující mega silné wifi připojení, díky kterému si superrychlou wifi a nekonečnou zábavu mohou užívat všichni členové domácnosti naplno a na všech připojených zařízeních.

Celá tisková zpráva ZDE

 
 

Kontakt pro média

Pracujete v médiích a potřebujete vědět podrobnější informace o UPC, kontaktujte Media Relations Managera.

 
 

Časté dotazy

Odpovědi na nejčastěji se objevující dotazy naleznete zde. Sekce obsahuje praktické informace o UPC.