Tiskové zprávy > 2017 > Tisková zpráva

 

 
 

UPC posiluje tým pro firemní zákazníky

Praha 7. února 2017 – Společnost UPC Česká a Slovenská republika posílila v uplynulých dnech svůj tým UPC Business, která se stará o firemní zákazníky společnosti. Konkrétně do firmy přišli manažeři Petr Zaal a Jaromír Baďura. Oba mají mnohaleté zkušenosti z telekomunikací a s péčí o firemní klienty. UPC nabízí služby pro všechny typy firemních zákazníků, od menších společností po velké korporace. Nejčastěji využívají vysokorychlostní datové připojení přes optické sítě, ale mnozí si od UPC objednávají také placené televizní a telefonní služby.

„Nejnovější posílení týmu pro firemní zákazníky odráží skutečnost, že v tomto segmentu vidíme díky naší rychlé velkokapacitní datové síti velký potenciál a plánujeme v něm dál růst,“ říká Marián Holý, ředitel UPC Business pro Českou a Slovenskou republiku.

Petr Zaal, nově Business Development Manager pro Českou a Slovenskou republiku, bude mít na starost rozvoj segmentu největších korporátních zákazníků, strategická partnerství s korporacemi v produktové nebo prodejní oblasti a rozvoj obchodního týmu. Má desetiletou zkušenost z telekomunikací, působil i jako obchodní ředitel mobilního operátora. Jako obchodní ředitel působil později i ve společnosti Skilldriver, kde se věnoval diagnostice a optimalizaci fungování obchodních jednotek.

Jaromír Baďura bude mít na pozici Regional B2B Senior Manager na starost rozvoj týmu, který se stará o služby pro malé a střední podniky v regionu Praha a Čechy. Dříve působil mimo jiné ve společnosti Telefónica na pozici Account Manager v segmentu pro klíčové zákazníky z bankovního sektoru a později obchodního manažera v segmentu středně velkých firem.

Jaroslav Kolár
Tiskový mluvčí CZ, SK
Tel.: +421 911 911 422
jkolar@upc.sk