Horizon Go od společnosti UPC je nyní k dispozici v celé EU

Čeští zákazníci UPC mohou mobilní televizi Horizon Go využívat ve 28 evropských zemích

Praha, 11. 4. 2018 – Zákazníci společnosti UPC Česká republika mohou nyní prostřednictvím mobilní televize Horizon Go sledovat více než 100 televizních stanic v celé Evropské unii. Od začátku dubna si mohou televizní zábavu užívat ve 28 evropských zemích stejně, jako kdyby byli doma. A to jak živé vysílání, tak i 7denní Zpětné zhlédnutí, nebo neomezenou online videotéku MyPrime, ve které si mohou vybrat z více než 2 000 filmových a seriálových titulů. Stejně jako v České republice, tak i v zemích EU mohou mobilní televizi Horizon Go sledovat online, na smartphonech, tabletech, stolních počítačích či noteboocích.

„Jsme rádi, že všechny výhody a přednosti mobilní televize Horizon Go mohou naši zákazníci nyní využívat i během svých dovolených nebo pracovních cest v zahraničí. Díky dostupnosti aplikace Horizon Go na mobilních zařízeních si mohou vybrat z více než 100 TV stanic, bohaté nabídky videotéky MyPrime, včetně oblíbeného 7denního Zpětného zhlédnutí. Nyní jim budou online k dispozici kdekoli a kdykoli ve všech zemích EU. Věříme, že i tato novinka je skvělou zprávou pro naše zákazníky, která posilní naši nabídku Happy Home®, poskytující neomezenou zábavu pro všechny členy domácnosti na všech připojených zařízeních," uvedl Martin Miller, generální ředitel společnosti UPC v České a Slovenské republice.

Více než 100 TV stanic, 2000 filmů a seriálů a 7denní Zpětné zhlédnutí

S aplikací mobilní televize Horizon Go mohou zákazníci UPC sledovat online více než 100 TV stanic, z toho téměř 60 v HD kvalitě, kdykoli a odkudkoli v České republice, a to až na 5 zařízeních. Vedle bohaté programové nabídky diváci oceňují také 7denní Zpětné zhlédnutí u nejsledovanějších stanic a videotéku MyPrime s více než 2000 tituly. Horizon Go podporuje i Chromecast a Airplay, díky kterým je živé vysílání Horizon Go možné sledovat rovněž prostřednictvím Apple TV, Smart TV, či TV přijímačů se zařízením Chromecast, umožňujícím obsah z mobilu sledovat i na televizní obrazovce.

Jaroslav Kolár
Tiskový mluvčí CZ, SK
jaroslav.kolar@upc.cz