Definice věrnostního portfolia

Věrnostní portfolio Vám umožnuje využívat našich služeb s výraznou věrnostní slevou. V případě, že budete využívat službu z tohoto portfolia, dojde ke splnění podmínek pro poskytnutí slevy po 12 měsících řádného užívání služeb (tzv. věrnostního odbdobí).

Účtování služeb a poskytování slevy:

  • Sleva se projeví ve Vašem vyúčtování již od počátku, to znamená od data aktivace (instalace) služby z věrnostního portfolia.
  • Pokud však nesplníte podmínky pro poskytnutí slevy (řádné využívaní služeb po dobu 12 měsíců), zašleme Vám opravné vyúčtování ceny.
  • V něm doúčtujeme zpětně rozdíl mezi již poskytnutou cenou služby ve věrnostním portfoliu a standardní cenou od počátku probíhajícího věrnostního období.

Změna nebo ukončení služeb v probíhajícím věrnostním období:

  • V průběhu věrnostního období můžete přejít na vyšší nabídku v rámci věrnostního portfolia, věrnostní období poběží bez přerušení. Přechod na nižší nabídku v rámci věrnostního portfolia přeruší běh věrnostního období a my Vám vystavíme opravné vyúčtování ceny.
  • Pokud se během věrnostního období rozhodnete, že již nadále nechcete využívat věrnostních výhod, můžete kdykoli přejít na standardní cenu služeb dle ceníku. Tím přerušíte běh věrnostního období a my Vám vystavíme opravné vyúčtování.

Prodloužení věrnostního období:

  • Věrnostní výhody Vám rádi poskytneme i v následujícím věrnostním období, a to za stejných podmínek.
  • Pokud jste s využíváním věrnostních výhod spokojeni, nemusíte se o nic starat. K prodloužení věrnostního období na dalších 12 měsíců dojde automaticky. Před vypršením věrnostního období Vás budeme informovat o blížícím se termínu. Tato zpráva je pouze informativní a nemusíte na ni reagovat, pokud chcete věrnostní slevu čerpat i nadále.
  • Pokud byste již nadále nechtěli využívat služeb z věrnostního portfolia, dejte nám to prosím vědět minimálně 15 dnů před uplynutím věrnostního období, abychom změnu mohli včas zpracovat.

Explanation of the loyalty conditions