Registrace do služby UPC Wi-Free v Moje UPC

Služba Wi-Free bude ukončena k 31.8.2020. Více informací na této stránce.

Registrace do služby UPC Wi-Free je velice jednoduchá. Stačí se přihlásit do zákaznického portálu Moje UPC, kde si nejdříve službu aktivujete a následně si nastavíte heslo, kterým se do služby budete přihlašovat. Pro lepší orientaci jsme však pro Vás připravili detailní postup.

1. Aktivujte službu UPC Wi-Free

 

Po přihlášení se do zákaznického portálu Moje UPC klikněte vlevém Menu na záložku Internet a poté na možnost Aktivovat Wi-Free.

 
 

2. Potvrzení zpracování požadavku

 

Po aktivaci je požadavek odeslán ke zpracování, které trvá maximálně 5 dní, zpravidla však 1-2 dny. Po přijetí požadavku Vám odešleme e-mail s tím, že do 24 hodin je možné v zákaznickém portálu Moje UPC provést registraci.

 
 

3. Vytovřte si heslo a dokončete registraci

 

Po přihlášení se do zákaznického portálu Moje UPC klikněte vlevém Menu na záložku Internet. Poté do pole Heslo do Wi-Free vyplňte unikátní heslo, kterým se budete do služby přihlašovat. Heslo musí být odlišné od hesla, které používáte do Moje UPC a musí splňovat určitá kritéria. Následně zaškrtněte souhlas s podmínkami pro využívání služby Wi-Free. Registraci poté dokončíte kliknutím na možnost Uložit heslo.

 
 

4. Služba je aktivní a můžete jí začít používat

 

Po uložení hesla je moné začít službu UPC Wi-Free používat. Pod záložkou Internet pak máte možnost si kdykoliv heslo změnit, případně službu deaktivovat.