Definice věrnostního portfolia a slevy

U základních UPC produktů si vždy můžete vybrat ze dvou cenových úrovní - standardní nebo věrnostní. Ve věrnostním portfoliu jsou ceny služeb uvedeny s věrnostní slevou. Pokud jste si vybrali a chcete využívat službu z věrnostního portfolia, podmínky pro poskytnutí slevy splníte po době uvedené ve smlouvě, jinak po 12 měsících řádného užívání služeb (věrnostní období). Sleva se však projeví ve vyúčtování již od počátku, to znamená od aktivace (instalace) služby z věrnostního portfolia.

Pokud však nesplníte podmínky pro poskytnutí slevy, zašleme Vám opravné vyúčtování ceny. V opravném vyúčtování Vám doúčtujeme cenu služeb ve standardní výši, a to od počátku probíhajícího věrnostního období.Věrnostní období jednotlivých služeb jsou na sobě nezávislá a běží od data aktivace služby. Pokud užíváte dvě služby s věrnostní cenou a rozhodnete se jednu z nich ukončit, věrnostní období u druhé služby poběží bez přerušení.

V průběhu věrnostního období můžete přejít na vyšší nabídku v rámci věrnostního portfolia, věrnostní období poběží bez přerušení. Přechod na nižší nabídku v rámci věrnostního portfolia přeruší běh věrnostního období a my Vám vystavíme opravné vyúčtování ceny.

Pokud se rozhodnete, že již nadále nechcete využívat věrnostních výhod, můžete kdykoli přejít na standardní cenu služeb dle ceníku. Tak v podstatě přerušíte běh věrnostního období a my Vám opět vystavíme opravné vyúčtování. Věrnostní výhody Vám rádi poskytneme i v následujícím věrnostním období, a to za stejných podmínek. Pokud jste s využíváním věrnostních výhod spokojeni a neozvete se nám sami,začne běžet nové věrnostní období. Pokud byste již nadále nechtěli služby z věrnostního portfolia, dejte nám to prosím vědět alespoň 15 dnů před uplynutím věrnostního období, abychom změnu mohli včas zpracovat.

 
 

Pomohla Vám tato odpověď?

  1. Prosím vyberte odpověď
  2.  

    Tento formulář slouží pro zpětnou vazbu. Na dotazy přes tento formulář nebude odpovídáno

 
 
 
 

Ověřte si dostupnost našich služeb

Zadejte svou adresu a vyberte si z exkluzivní nabídky určené
jen pro Vaši lokalitu

 
 
 
Internet 100+