Definice věrnostního portfolia a slevy

Věrnostní portfolio Vám umožnuje využívat našich služeb s výraznou věrnostní slevou. V případě, že budete využívat službu z tohoto portfolia, dojde ke splnění podmínek pro poskytnutí slevy po 12 měsících řádného užívání služeb (tzv. věrnostního odbdobí).

 

Úctování služeb a poskytování slevy:

  • Sleva se projeví ve Vašem vyúčtování již od pocátku, to znamená od data aktivace (instalace) služby z věrnostního portfolia.
  • Pokud však nesplníte podmínky pro poskytnutí slevy (řádné využívaní služeb po dobu 12 měsíců), zašleme Vám opravné vyúctování ceny.
  • V něm doúčtujeme zpětně rozdíl mezi již poskytnutou cenou služby ve věrnostním portfoliu a standardní cenou od pocátku probíhajícího věrnostního období.

 

Změna nebo ukončení služeb v probíhajícím věrnostním období:

  • V průběhu věrnostního období můžete změnit parametry služby v rámci věrnostního portfolia. Věrnostní období poběží bez přerušení.
  • Pokud se během věrnostního období rozhodnete, že již nadále nechcete využívat věrnostních výhod, můžete kdykoli přejít na standardní cenu služeb dle ceníku. Tím přerušíte běh věrnostního období a my Vám vystavíme opravné vyúctování.

 

Prodloužení věrnostního období:

  • Věrnostní výhody Vám rádi poskytneme i v následujícím věrnostním období, a to za stejných podmínek.
  • Pokud jste s využíváním věrnostních výhod spokojeni, nemusíte se o nic starat. K prodloužení věrnostního období na dalších 12 měsíců dojde automaticky. Pred vypršením věrnostního období Vás budeme informovat o blížícím se termínu. Tato zpráva je pouze informativní a nemusíte na ni reagovat, pokud chcete věrnostní slevu čerpat i nadále.
  • Pokud byste již nadále nechtěli využívat služeb z věrnostního portfolia, dejte nám to prosím vědet minimálně 15 dnů před uplynutím věrnostního období, abychom změnu mohli včas zpracovat.
 
 

Pomohla Vám tato odpověď?

  1. Prosím vyberte odpověď
  2. Tento formulář slouží pro zpětnou vazbu. Na dotazy přes tento formulář nebude odpovídáno

 
 
 
 

Ověřte si dostupnost našich služeb

Zadejte svou adresu a vyberte si z exkluzivní nabídky určené
jen pro Vaši lokalitu

 
 
 
Internet 100+