Jak připojím svůj iPhone k bezdrátové síti UPC?

Než se pustíte do následujících kroků, ujistěte se, že je Váš UPC Wi-Fi modem správně zapojený, názorné schéma najdete v samoinstalační příručce. Využíváte-li k bezdrátovému připojení vlastní zakoupený router, nahlédněte, prosím, nejprve do jeho uživatelského manuálu nebo se obraťte na technickou podporu výrobce. Pokud od nás modem s podporou Wi-Fi ještě nemáte, v případě zájmu nás kontaktujte, zajistíme Vám výměnu zařízení.

 

Tip: Jestliže si nejste jisti, zda Vaše internetové připojení funguje správně na více Vašich zařízeních nebo máte potíže s UPC modemem, můžete využít našeho online rádce.

 
 

Jsou dva druhy sítí, veřejné a soukromé. Soukromé sítě mají u sebe ikonu zámku. UPC síť, kterou máte doma, je soukromá. Proužky u názvů sítí indikují sílu připojení – čím víc proužků, tím lepší signál Wi-Fi je.

 

Pro připojení k soukromé síti budete potřebovat heslo. Najdete ho na štítku na modemu UPC. Stiskněte název sítě (SSID) a budete vyzváni k zadání hesla. Zadejte jej tak, jak je uvedeno na štítku (jsou rozlišována velká a malá písmena, na modemu jsou většinou uvedena pouze velká písmena) a stiskněte „Připojit“. Jestli bylo heslo správné, vedle vaší sítě se objeví symbol, který označuje, že jste v pořádku připojeni.