Přehled dodávaných telefonů od UPC s návody

Bezdrátové telefony

V následujícím seznamu představujeme všechny typy přístrojů, které jsme dodávali dříve nebo aktuálně poskytujeme do pronájmu za měsíční poplatek dle aktuálního Ceníku.

 

Způsob ovládání se v závislosti na typu zařízení liší, přesnější informace přináší uživatelská příručka, která se stáhne po kliknutí na odpovídající obrázek telefonu. Modelové označení výrobku najdete na štítku umístěném vespod základny. Pokud vlastníte jiný přístroj, obraťte se pro získání manuálu na webové stránky nebo technickou podporu jeho výrobce. Informace o kompatibilitě zařízení a další specifikace najdete v sekci Obecné informace k zařízení a službě.

 

Stacionární telefony

Níže nabízíme přehled klasických (drátových) telefonů, které jsme historicky dodávali ke službě UPC Telefon, nyní již tyto přístroje do pronájmu nebo k odkupu neposkytujeme. Kliknutím na obrázek s příslušným typem zařízení se stáhne jeho návod k obsluze.

 

Modelové označení telefonu ověřte na jeho výrobním štítku zespodu. V případě, že se v přehledu níže Vaše zařízení nenachází, využíváte nejspíše vlastní zakoupené. Pro získání manuálu se obraťte na webové stránky nebo technickou podporu jeho výrobce. Informace o kompatibilitě přístrojů a další specifikace najdete v sekci Obecné informace k zařízení a službě.

 

Tip: O tom, zda přístroj využíváte v pronájmu, nebo máte svůj, se můžete přesvědčit například v samoobsluze Moje UPC. Chybí-li na vyúčtování v rozpisu v části Telefon položka PRONÁJEM TELEFONU, máte zařízení odkoupeno nebo pořízeno ve vlastní režii.