TV Start

Součástí všech tarifů UPC Internetu je přístup k základním televizním programům a rozhlasovým stanicím. Nabídka obsahuje všechny volně šířené TV programy (prostřednictvím DVB-T) a další programy navíc. Aktuální přehled programů naleznete v našem přehledu.

 

Pokud byste však chtěli využít všech předností interaktivní televize od UPC (možnost přehrání pořadů až 7 dní zpětně, Videotéku či online televizi Horizon Go), stačí si k tarifu internetu vybrat jeden ze základních tarifů digitální televize.

 

S blížícím se přechodem pozemního vysílání na DVB-T2 se nás zákazníci stále více dotazují, jestli se jich přechod nějak dotýká, když využívají naši UPC Televizi. Odpověď je velmi jednoduchá – přechod na DVB-T2 se UPC TV vůbec netýká, tzn. zákazníci UPC Televize nemusí vůbec nic řešit! Více informací jsme pro Vás připravili v samostatném článku

 

 

Postup spuštění televizní nabídky Start

  1. Do zásuvky UPC, do výstupu označeného TV, připojte anténní kabel (není součástí dodaného samoinstalačního balíčku). V případě, že máte v bytě zásuvku UPC typu 1 nebo 3, potřebujete k anténnímu kabelu navíc spojku F-IEC/M (není součástí dodaného samoinstalačního balíčku).
  2. Druhý konec kabelu zapojte do Vašeho TV přijímače nebo set-top boxu určeného na příjem pozemního televizního vysílání (DVB-T). Kabel zapojte do vstupu pro anténu, většinou označenou písmeny ANT IN.

     

    Tip: Pokud již nyní sledujete televizní programy z pozemního vysílání (DVB-T), stačí kabel vypojit z STA (společná televizní anténa) a zapojit jej do zásuvky UPC.
  3. Zapněte televizní přijímač a podle návodu Vaší televize najeďte na ladění programů. Pro správné naladění je zapotřebí vybrat automatické nebo manuální ladění s možností zadání první frekvence 474 MHz. Pokud přijímač nabízí varianty ladění, zvolte anténa nebo DVB-T.