Nový program ČT3

Nová televizní stanice ČT3, určená převážně pro starší publikum, už běží v naší nabídce. Velmi brzy ji najdete také v aplikaci Horizon Go, kde bude ve standardním rozlišení. Zpětné přehrání programů možné není.

 

ČT3 se bude zaměřovat hlavně na pořady z archivu, tematické magazíny i základní informační servis. Diváci se mohou těšit například na oblíbené seriály jako Nemocnice na kraji města nebo Byli jednou dva písaři. V 9:00, 15:00 a 17:00 hodin pak poběží magazíny s praktickými radami.

 

 

Jak si program doma naladíte?

  • Pokud od nás máte Mediabox, set-top box pro sledování programů ve vysokém rozlišení, najdete ČT3 HD nově na pozici 30.
  • Pokud používáte ve své televizi CA modul, program ČT3 naladíte ručně a najdete ho na frekvenci 730 MHz, SR6900, QAM 64.
  • V základním balíčku TV START se ČT3 v HD kvalitě většinou naladí automaticky, jinak ho můžete doladit ručně na multiplexu K24, frekvenci 498 MHz. V SD rozlišení pak ČT3 nahradila kanál Óčko Black, případně ji snadno naladíte ručně na multiplexu K26, frekvenci 514 MHz.