Rozšíření HD programů UPC TV

Program naleznete ve všech digitální nabídkách UPC TV (Klasik, Komfort, Komplet) na pozici 23. Televize Seznam přináší nejzásadnější události a aktuality z domova i zahraničí.

Dokumentární stanici Discovery Channel jsme nahradili programem ve vysokém rozlišení Discovery HD. Program naleznete na pozici 83 pokud využíváte balíček Darwin mini nebo Darwin k nabídce Klasik. Dále pak ve vyšších nabídkách Komfort a Komplet.

Od 9. do 25. února zařazujeme do digitální TV speciální programy EUROSPORT 3 HD, 4 HD a 5 HD přinášející další sporty z Jižní Koreje. Programy jsou vysílány v originálním jazyce na pozicích 57 59.

Pro CA Moduly je frekvence k naladění 538 MHz, SR 6900, QAM 256.

Na konci února nahradíme standardní vysílání slovenských programů Jednotka a Dvojka jejich verzemi v vysokém HD rozlišení.

Změny v programové nabídce KLASIK a mini balíčcích Relax, Darwin a Sport

Nově jsme rozšířili programovou nabídku Klasik o filmový program FilmBox. Naleznete jej na pozici 26.

K jakým změnám dochází v průběhu února v mini balíčcích Relax, Darwin a Sport?

RELAX MINI
Nově zařazujeme dětskou stanici Cartoon Network HD v češtině namísto programu Disney Channel. Navíc budete moct sledovat celou řadu seriálů z této stanice přímo ve videotéce MyPrime a to i v případě, že nemáte videotéku předplacenou. Program Disney Channel bude i nadále součástí balíčku Relax a vyšších nabídek Komfort a Komplet.

DARWIN MINI
Dokumentární a lifestylový programový balíček jsme rozšířili o HD programy Discovery HD a Animal Planet HD. Program National Geographic již nebude součástí tohoto balíčku. Bude zahrnut v balíčku Darwin nebo ve vyšších programových nabídkách Komfort a Komplet.

SPORT MINI
Sportovní balíček jsme rozšířili o program Sport2 HD a také o Eurosporty 1 HD a 2 HD, které zůstanou součástí balíčku i po sportovním dárku (9.-25.2.). Programy Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD budou nově zahrnuty jen v balíčku Sport a vyšších programových nabídkách Komfort a Komplet.