Změny v nastavení UPC produktů a služeb

V rámci sjednocení našich technických systémů nás čekají důležité změny v nastavení UPC produktů a služeb. Díky tomu vám budeme moci přinést nabídku těch nejlepších mobilních služeb, internetu a televize. Co nás tedy čeká?

 

Pevná linka

K 15. 11. 2020 a 10. 12. 2020 ukončujeme některé nevyužívané hlasové služby. Pokud se změna týká i vás, včas se o tom dozvíte ve svém Vyúčtování, případně vám informaci pošleme e-mailem nebo dopisem.

Výměna modemu

Neustále se snažíme naše služby a technologie zlepšovat a modernizovat, proto je zapotřebí, abychom některým zákazníkům vyměnili jejich stávající modem za nový, a to nejpozději do 15.10. 2020. Důvodem je stáří modemu a ukončení podpory na straně výrobce. Po 15.10.2020 už bohužel nebudeme schopni garantovat funkčnost a bezproblémové a zabezpečené připojení modemu k síti. Pokud se vás tato změna týká, budete včas informování. Výměnu zařízení zařídí náš technik, který se postará i o odbornou instalaci a zprovoznění nového modemu.

 

Díky novému zařízení pak budete moci lépe využívat rychlost svého internetového připojení. Navíc díky zabudovanému Wi-Fi routeru spolehlivě pokryje Wi-Fi signálem celou vaši domácnost.

 

Jaké jsou výhody nového modemu?

  • Je to výkonný Wi-Fi modem se 4 ethernetovými porty
  • Přináší zcela nový zážitek z plné rychlosti až 500 Mb/s, stability a pokrytí celé vaší domácnosti
  • extrémní výkon a silný signál
  • Nabízí nový standard 802.11 ac
  • Široké pokrytí ve dvou pásmech (2,4 i 5 GHz)
  • Připojí všechna vaše zařízení

Webhosting

K 15.11. 2020 dojde k ukončení poskytování webového prostoru members.upc.cz. Využíváte-li tuto službu, nezapomeňte, prosím, přejít na jiná volně dostupná řešení.

 

 

*Máte právo ukončit smlouvu ke dni nabytí účinnosti výše uvedených změn týkajících se služeb webového prostoru, Telefon 30 a Telefon Start, a to bez sankce, jestliže tyto nové podmínky nebudete chtít akceptovat.