Změny v nastavení UPC produktů a služeb

V rámci sjednocení našich technických systémů nás čekají důležité změny v nastavení UPC produktů a služeb. Díky tomu vám budeme moci přinést nabídku těch nejlepších mobilních služeb, internetu a televize. Co nás tedy čeká?

 

Pevná linka

K 15. 3. 2021 ukončujeme některé hlasové služby. Pokud se změna dotkne i vás, dáme vám včas vědět e-mailem či dopisem.

 

Méně využívané služby nahrazujeme novějšími, které si jednoduše oblíbíte. Vyberte si z naší nabídky mobilních tarifů. Díky spojení služeb je pro vás máme za zvýhodněné ceny.

Výměna modemu

Neustále se snažíme naše služby a technologie zlepšovat a modernizovat, proto je zapotřebí, abychom některým zákazníkům vyměnili jejich stávající modem za nový, a to nejpozději do 15. 3. 2021. Důvodem je stáří modemu a ukončení podpory na straně výrobce. Po 15. 3. 2021 už bohužel nebudeme schopni garantovat funkčnost a bezproblémové a zabezpečené připojení modemu k síti. Pokud se vás tato změna týká, budete včas informování. Výměnu zařízení zařídí náš technik, který se postará i o odbornou instalaci a zprovoznění nového modemu.

 

Díky novému zařízení pak budete moci lépe využívat rychlost svého internetového připojení. Navíc díky zabudovanému Wi-Fi routeru spolehlivě pokryje Wi-Fi signálem celou vaši domácnost.

 

Jaké jsou výhody nového modemu?

  • Je to výkonný Wi-Fi modem se 4 ethernetovými porty
  • Přináší zcela nový zážitek z plné rychlosti až 500 Mb/s, stability a pokrytí celé vaší domácnosti
  • extrémní výkon a silný signál
  • Nabízí nový standard 802.11 ac
  • Široké pokrytí ve dvou pásmech (2,4 i 5 GHz)
  • Připojí všechna vaše zařízení

 

 

*Jste-li zákazník, kterého se výše uvedená změna dotýká, máte právo ukončit smlouvu ke dni nabytí účinnosti výše uvedených změn týkajících se služeb UPC Telefon Freetime, UPC Telefon Basic, Telefon Kredit 50, Telefon 30, Telefon 100, Telefon 200, Volám Pevná, Telefon Start, Telefon 50, Telefon 250, Volám Neomezeně, Telefon 20, Telefon EU v ceně internetu a Telefon 100 v ceně internetu, a to bez sankce, jestliže tyto nové podmínky nebudete chtít akceptovat.