VOLNÉ VYSÍLÁNÍ VYBRANÝCH PROGRAMŮ OD 21. DUBNA

Od soboty 21. dubna spustíme všem našim zákazníkům s digitální TV jako dárek vybrané prémiové programy.

HBO3 HD

Volné vysílání si užijete od 21. do 23. dubna. Program HBO3 HD naladíte na pozici 33 pokud máte HD Mediabox nebo HD DVR Mediabox. V případě příjmu TV programů přes CA modul a kartu UPC program HBO3 HD naladíte na frekvenci 602 MHz, SR6900, QAM256.

Programové tipy HBO3 během volného vysílání naleznete zde. Nenechte si ujít seriál Westworld, jehož první díl z 2. řady můžete zhlédnout v rámci volného vysílání. Upoutávku naleznete zde.

NATIONAL GEOGRAPHIC

Program bude dostupný pro klienty od 21. dubna až do 3. května. U klientů s vyššími programovými nabídkami (Komfort a Komplet) nebo balíčkem Darwin je National Geographic součástí nabídky a bude dostupný i poté. Stanici naleznete na pozici 90 (platí pro HD a HD DVR Mediaboxy), CA moduly s kartou UPC naladí program na frekvenci 706 MHz, SR6900, QAM64.

Nenechte si ujít seriál Génius: Picasso s Antoniem Banderasem v hlavní roli. Více o seriálu zde.

VIASAT EXPLORE, HISTORY, NATURE HD

Všechny tři programy od Viasatu můžete sledovat od 21. dubna až do 3. května. Programy naladíte na pozicích 97-99 (platí pro HD a HD DVR Mediaboxy). CA moduly s kartou UPC naladí program Viasat History/Nature HD na frekvenci 546 MHz, SR6900, QAM256.

Zde naleznete programové tipy Viasat Explore a Viasat History.

PROGRAMOVÉ ZMĚNY V UPC TV

Podívejte se, jaké nové programy jsme pro vás spustili, jaké budou již brzy dostupné v HD rozlišení anebo v jakých dochází ke změnám vysílání.

PRIMA KRIMI HD – nová krimi stanice z rodiny programů TV Prima. Sledujte seriály jako Odpadlík, Julie Lescaut, Vraždy v Midsomeru a mnoho dalších. Program je dostupný ve všech digitálních programových nabídkách UPC TV. Pozice programu 29.

PRIMA LOVE HD – po startu stanice Prima Krimi dochází ke změnám také na programu Prima Love, který se více zaměří na ženské publikum. Dočkáte se například australského seriálu McLeodovy dcery nebo turecké telenovely Tisíc a jedna noc.

ŠLÁGR2 – druhá stanice oblíbeného program Šlágr TV dostupná ve všech digitálních programových nabídkách UPC TV na pozici 113.

TUTY TV, FINE LIVING, PRIMA COMEDY CENTRAL - od 3. května budete moct sledovat další tři programy ve vysokém HD rozlišení. Jedná se o lifestyle program Fine Living, seriálovou Prima Comedy Central a dětskou TUTY TV.

Nově budete moct s UPC TV sledovat 75 HD programů!

GOLF CHANNEL HD
- od 10. května zpřístupníme všem našim zákazníkům na programu Golf Channel HD jeden z nejprestižnějších turnajů vůbec THE PLAYERS. Program můžete sledovat na pozici 74 od 10. do 13. května i s nabídkou Klasik bez balíčku SPORT (u vyšších programových nabídek je program součástí).


FILMBOX - od dubna došlo na základním kanále FilmBox ke změně v obsahu a vysílacího schématu.

pondělí od 21:00 evropské snímky
úterý od 21:00 seriály
středa od 21:00 komedie
čtvrtek od 21:00 thriller / krimi
pátek od 21:00 drama
sobota a neděle od 21:00 blockbustery / hity

 

Program FilmBox je dostupný všech digitálních programových nabídkách UPC TV. Podívejte se na programové tipy stanice FILMBOX na duben zde.

EXTREME SPORTS - sportovní program byl přesunut na novou pozici 76 (platí pro HD a HD DVR Mediaboxy)

 

ARENA SPORT 1 A 2 - od května budou oba programy dostupné ve vyšších programových nabídkách Komfort a Komplet. Již nebudou součástí balíčku SPORT a SPORT MINI.