Vítáme Vás v digitálním světě UPC!

Megarychlý internet a interaktivní digitální televize od UPC konečně i v lokalitě Litovel!

Dne 1. 12. 2017 dojde k přechodu na nový digitální signál televizního vysílání. Budete si tak moci začít užívat plný rozsah služeb, které UPC nabízí. Co to znamená? Digitální televize až s 90 programy a megarychlý internet s rychlostí až 300Mb/s!

Podívejte se na kompletní nabídku služeb UPC ZDE!

V souvislosti s touto změnou jsme pro Vás níže připravili odpovědi na nejčastější otázky.

Jak mohu objednat služby UPC, pokud je dosud nevyužívám, nebo doobjednat další služby?

Služby UPC můžete objednat on-line na našich webových stránkách, kde si vyberete z nabídky služeb, která je pro vás zajímavá. Můžete nás také kontaktovat na telefonní číslo +420 241 005 005 nebo nám zanechat své telefonní číslo a my se vám ozveme zpět.

Aktuálně využívám službu analogové televize Klasik. Jaké změny mě čekají?

Dne 1. 12. 2017 dojde k přeladění analogového vysílání na frekvence, které umožní následné plné nasazení digitálních služeb. V této souvislosti bude nutné dne 1. 12. 2017 automaticky přeladit televizní kanály.

Dne 30. 11. 2017 dojde k vypnutí analogové televizní nabídky Klasik.

Pro nastavení služby nové digitální televize vás budeme v nejbližších dnech telefonicky kontaktovat. Během hovoru vám budou předány podrobné informace ohledně převzetí Mediaboxu, který Vám umožní plně využívat nabídku digitální televize.

V případě, že se nám nepodaří se s Vámi spojit do 30. 11. 2017, bude vaše stávající služba k tomuto dni automaticky převedena na základní televizní nabídku TV START (26 základních programů) za 231 Kč měsíčně.

Přechodné i finální umístění analogových televizních programů naleznete ZDE

Pokud uvedenou změnou nebudete souhlasit, máte právo smlouvu bez sankce ukončit ke dni nabytí účinnosti změn. O svém nesouhlasu nás prosím informujte písemně nejpozději do 29. 11. 2017 na adresu UPC ČR, P. O. BOX 53, Praha 3, 130 11.

Aktuálně využívám službu KLASIK nebo HBO/HBO2. Co se pro mě mění?

Od 1. 12. 2017 bude nejnižší službou TV START se 26 programy. Pro naladění využijte automatické nebo ruční ladění digitálního TV přijímače označené jako anténa nebo DVB-T od frekvence 474 MHz. Analogově šířené programy budou ukončeny. Pokud již máte obejdnanou službu TV START, služba bude i nadále poskytována za stávajících podmínek.

Dne 30. 11. 2017 dojde k vypnutí analogové televizní nabídky HBO/HBO 2. Pro nastavení služby nové digitální televize vás budeme v nejbližších dnech telefonicky kontaktovat. V případě, že se nám nepodaří se s Vámi spojit do 30. 11. 2017, bude vaše stávající služba analogových programů HBO/HBO 2 k tomuto dni ukončena.

Přechodné i finální umístění analogových televizních programů naleznete ZDE.

Využívám aktuálně jiných než televizních služeb UPC, například internet či telefon. Týkají se mě nějaké změny?

Pokud se s námi nedomluvíte jinak, zůstávají Vaše ostatní služby jako například internet či telefon zcela beze změny.