Vyhlášení soutěže o předplatné časopisu Maxim a Chip

První titul výherce obdrží kolem 11. srpna 2015

Denis Karpeta - Karviná
Miloš Machek - Praha
Daniela Štefanová - Náchod
Daniel Jíra - Jablonec nad Nisou
Eliška Veselá - Most
VĚRA DOČKALOVÁ - Zlín
Kamil Handzel - Karviná
Jiří Červinka - Kladno
Martin Dobeš - Havířov Daniel Nypl - Brodce
Tomáš Andrýs - Praha
Drahomíra Pavlíčková - Kopřivnice
Jan Červený - Praha
Radomir Hlavsa - Mělník
Ivana Vankova - Nový Jičín
Radomír Anděl - Brno
David Bláha - Pardubice
Jiří Kožnar - Plzeň
Dušan Rafaj - Praha
Petr Černický - Praha
Lukáš Drbal - Brno
Iveta Havlová - Hořovičky
František Hess - Cheb
Daniel Doubrava - Zlín
Tomáš Harvánek - Valašské Meziříčí
Jan Homola - Ostrava
Michal Brezík - Praha
Martin Hrivnák - Praha
Hana Pášová - Ústí nad labem
Jan Bořek - Nové Město nad Metují
Jindřich Sydor - Havířov
Jana Sopuchová - Štramberk
Radko Žbánek - Hradec Králové
Jan Hlavsa - Jirkov
Anna Novotná - Lázně Bohdaneč
Jiří Janeček - Hodonín
Jana Kissová - Kopřivnice
Hana Cinkaničová - Jílové u Děčína
Radim Blažek - Hradec Králové
Jaroslav Franče - Hradec Králové
Jakub Vaněk - Chomutov
Jan Kovář - Praha
Vladimír Fridrich - Praha
Juliána Valtová - Liberec
Alena Kábrtová - Žacléř
Petr Fejfuša - Mladá Boleslav
David Kahaj - Brno
Jakub Jindra - Zlín
František Černý - Most
Veronika Rutová - Praha
Ján Bandžal - Žacléř
Ivana Štefanová - Nové Město nad Metují
Andrej Černý - Praha
Iva Provazníková - Hradec Králové
Dalibor Lecián - Brno
Petr Dostalík - Ostrava
Mařka Hlávková - Nové Město nad Metují
Richard Goliáš - Brno
Lubomír Artim - Blansko
Milan Hrouzek - Krupka
Dominik Ruta - Ostrava
Erik Soboš - Praha
Božena Masáková - Jirkov
Luboš Eis - Chotěboř
Jan Weber - Pardubice
Barbora Klejchová - Hodonín
Jan Němec - Teplice
Evžen Šůcha, Ing. - Praha
Jaroslav Sedláček - Praha
Jan Chadt - Praha
Slavomir Vanda - Hradec Králové
Eliška Jeníčková - Most
Miroslav Duchek - Litvínov
Michal Bernát - Brno
Drahomír Dubina - Kvasice
František Holouš - Šumperk
Nikola Papež - Brno
Ivo Bernát - Ostrava
Lukas Boula - Brno
Lubomír Klásek - Ostrava

První titul výherce obdrží kolem 19. srpna 2015

Miloslav TVRZ - Chomutov
Jana Kadlčková - Teplice
Jan Michnáč - Karviná
Ján Fačkovec - Plzeň
Jiří Dušek - Praha
Jaroslav Hrkal - Kladno
Milan Švorm - Kolín
Jan Hanzelka - Štramberk
Iveta Prchlíková - Soběslav
Jiří Erik - Brno
Tomáš Veselý - Brno
Ivana Galambošova - Pardubice
Václav Doskočil - Plzeň
Josef Vaníček - Krupka
Radek Bartoš - Lelekovice
Radim Šustek - Opava
Petr Prosický - Ostrava
MILAN MEDEK - LOUNY
Vlastimil Kadlec - Vysoké mýto
Pavel Rampula - Brno
Miroslav Ondrůj - Brno
Vladimír Tuma - Praha
Miloš Vávra - Frýdek-Místek
František Rada - Chomutov
Radovan Václavek - Zlín
Petr Jelínek - Plzeň
Jan Herout - Praha
Martin Frinta - Brno
Jaroslav Kloud - Strakonice
Ladislav Jemelík - Valašské Meziříčí
Jarmila Turčinová - Brno
Josef Janda - Praha
František Kurec - Praha
Jozef Pupava - Praha
Róbert Mazúch - Praha
Hana Habalová- Brno
Michal Kosta - Praha
Hana Hrubá - Praha
Vladimír SLÁDEK - Teplice
Jaromír Matěcha - Týnec nad Sázavou
Jirka Trejbal - Decin
Robert Tallián - Praha
JANA METELCOVÁ - PŘÍBRAM
Martin Daleký Burian - Brno
Petr Tůma - Praha
Jaromír Hájek - Děčín
Taťána Steinerova - Ostrava
Dominik Tran - Cheb
Jiří Tauš - Ostrava
Jiří Koritar - Liberec
Milan Koriťák - Ústí nad Labem
Tomáš Procházka - Louny
Dana Šourková - Praha
Ivana Levová - Rokycany
Tomáš Ponikelský - Dvůr Králové nad Labem
Jan Mazač - Praha
Josef Kubelka - Teplice
Monika Formánková - Děčín
Michal Čača - Vyškov
František Pavlík - Praha
Pavel Vlnas - Jindřichův Hradec
Lukáš Hargaš - Sokolov
Petr Skala - Bilina
Jiří Chudoba - Brno
Jindřich Střešovský - Kroměříž
Rastislav Ježovít - Praha
Zbyněk Flígl - Jílové
Eva Piňosová - Česká lípa
Vladimír Dočekal - Sezimovo Ústí
Petr Elšer - Kroměříž
JANA ŠTĚPNIČKOVÁ - TEPLICE
Quido Záruba - Praha
Jiří Polomis - Praha
Tomas Kvasnica - Praha
Petr Kaláb - Brno
Renáta Doležalová - Šumperk
Matej Procházka - Brno
Josef Just - Most
Petr Vaněk - Luštěnice
Irena Dlouhá - Praha