Jak naladit televizor s CA modulem

Pro ladění televizoru není třeba mít modul vložený. Televizor i bez modulu by měl naladit všechny kanály vysílané na síti, pokud má DVB-C tuner.

Možnosti ladění:

  • Ladění se provádí v menu televizoru, pomocí automatického ladění. U některých výrobců je třeba mít nastavenou jinou zemi ladění než Česká republika (u Panasonicu Finsko, u jiných značek například Švédsko nebo Německo). Poté teprve dokáže televizor naladit frekvence, na kterých vysíláme.
  • Ladění se provádí v menu televizoru pomocí manuálního / ručního ladění. Je třeba nastavit hodnoty frekvencí (v ručním nebo rychlém vyhledávání stejně jako u našich set-top boxů). Většinou používáme startovací frekvenci UPC 658 MHz (658 000 kHz), symbolová rychlost 6900 kSym/s a 64QAm.

 

JOJ Cinema a Relax HD

30. června 2016 jsme přidali nový multiplex s programy JOJ Cinema HD a Relax HD. Starší HD a HD PVR přijímače vloží programy na pozici 150 a 151, mezi Primu MAX HD a AMC HD. Klienti s televizními přijímači a CI+ modulem a kartou od UPC si mohou programy manuálně doladit na frekvenci 546 MHz, SR 6900, QAM 256.
 
Program Fashion TV bude převeden do verze ve vysokém rozlišení. Mediaboxy, HD PVR přijímače i TV přijímače změnu zaregistrují beze změny řazení programu. Starší přijímače, které neumí zpracovat vysílání v HD a kompresním formátu MPEG4, nové programy JOJ Cinema HD, Relax HD a Fashion TV HD nezobrazí.

 

 
 

Pomohla Vám tato odpověď?

  1. Prosím vyberte odpověď
  2. Tento formulář slouží pro zpětnou vazbu. Na dotazy přes tento formulář nebude odpovídáno