HBO - balíček TV programů

Filmové trháky po celý den!

 

  • Využijte speciální akci pro stávající zákazníky UPC a získejte 1. měsíc zdarma
  • Filmové programy HBO HD, HBO2 HD a HBO3 HD
  • K balíčku HBO získáváte automaticky také službu HBO GO zcela zdarma
  • Největší a nejúspěšnější filmový kanál na světě, nejnovější filmy a seriály s hvězdným obsazením. Seriály z originální produkce, koncerty hvězd, živé přenosy. 30 filmových premiér měsíčně. Prozkoumejte aktuální programové tipy
  • Vysílání 24h denně a bez reklam
  • To vše jen za 199 Kč měsíčně 

Mám UPC TV

HBO HD, HBO2 HD, HBO 3 HD a HBO GO jen za 199 Kč měsíčně

Akce: Nyní na 2 měsíce zdarma!

Co získám?
  • Balíček filmových programů HBO HD, HBO2 HD a HBO3 HD za akční cenu 199 Kč měsíčně
  • Akční nabídka platí pro stávající zákazníky služby UPC kabelová televize, kteří balíček programů ještě nevyužívají, do 31. 10. 2014.
  • K balíčku HBO získáváte automaticky také službu HBO GO

Programy

HBO HD
HBO HD
HBO2 HD
HBO2 HD
HBO3 HD
HBO3 HD
HBO GO
HBO GO

Mám UPC Internet

HBO GO nyní můžete mít i bez televize

HBO GO je videotéka s nabídkou stovek hodin pořadů z originální produkce HBO a hollywoodských studií. Jen ty nejlepší filmy a seriály. Už nepotřebujete televizi ani set-top box, stačí Vaše mobilní zařízení. Sledujte filmy jednoduše, bez stahování a reklam, v češtině nebo v originálním znění.

HBO GO jen za 199 Kč měsíčně

A nezapomeňte, v rámci této akce máte 1. měsíc zdarma!

Kompletní nápovědu najdete na stránkách hbogo.cz. Nabídka HBO GO k internetu platí pro stávající zákazníky UPC Internetu, kteří doposud nepoužívají službu HBO GO a budou ji využívat 12 měsíců v rámci věrnostního portfolia

Nová řada nejsledovanějšího HBO seriálu Hra o trůny začíná již 17. července, objednejte si HBO nebo HBO GO a sledujte ji pohodlně! 

© 2017 Home Box Office, Inc. All rights reserved. HBO and related channels and service marks are the property of Home Box Office, Inc. © Disney / Pixar, © 2017 Paramount Pictures. STAR TREK and related marks are trademarks of CBS Studios Inc., © Taboo Productions Limited 2017 Zootropolis: © Disney Enterprises, Inc., Avengers: © Disney Enterprises, Inc., Captain America: © Disney Enterprises, Inc., Ledové království: © 2012 Disney Enterprises, Inc.