Horizon Go

Interaktivní televize kdykoliv a kdekoliv

Nemám přístup

Už mám přístup

Televizní program přesně podle Vás! 

Díky nové funkcionalitě Zpětné zhlédnutí můžete s Horizon Go sledovat již odvysílané TV pořady až 7 dní zpětně. Pusťte si právě vysílaný film od začátku nebo si pohodlně prohlížejte pořady, které jste zmeškali, v programovém průvodci EPG.

 

Více jak 120 nejlepších televizních programů vždy po ruce

Na Vašem smartphonu, tabletu nebo počítači - díky naší on-line aplikaci můžete sledovat největší přehled televizních programů a využívat další funkce kdykoliv a kdekoliv. Stačí Vám připojení přes jakoukoliv Wi-Fi síť nebo mobilní připojení k internetu (3G a 4G), i tak si snadno můžete vychutnat oblíbené televizní pořady.

Programový průvodce 

Prohlédněte si nové EPG. Kromě obvyklého přehledu všech TV programů digitální kabelové televize UPC můžete vyhledávat oblíbené tituly, herce nebo režiséry. Programový průvodce Vám ukáže, kde je v následujících 8 dnech můžete zhlédnout.

Videotéka My Prime ve všech zařízeních

Díky Horizon Go si můžete užít videotéku plnou filmových novinek a nejlepších seriálů kdykoliv a kdekoliv. Vemte si ji s sebou na cesty, na chatu a nebo třeba do postele.

 

Vzdálené nahrávání 

S Horizon Go můžete pohodlně na HD DVR Mediabox nahrávat televizní pořady také vzdáleně. To znamená, že pokud zrovna nestíháte sledovat oblíbenou TV show, nastavíte si její nahrávání třeba přes chytrý telefon.

 

Nemám služby UPC

Objednejte si UPC televizi 

Digitální televizi můžete objednat samostatně nebo v kombinaci s internetem.

 

Horizon Go k Internetu

Objednejte si Horizon Go samostatně k UPC Internetu

Nemusíte vlastnit UPC televizi, stačí si k Vašemu UPC Internetu
přiobjednat Horizon Go s My Prime+ a začít využívat služeb videotéky
kdekoliv a kdykoliv.

 

 

Mám UPC Televizi

Horizon Go je již součástí Vašeho balíčku.

Nyní nově i u tarifu Klasik.

 

Jak sledovat Horizon Go

Pro využití aplikace musíte být registrováni v Moje UPC a využívat službu Horizon Klasik, Horizon Komfort nebo Horizon Komplet.

Notebooky a stolní počítače 

Sledování přes webový prohlížeč je možné bez ohledu na operační systém.

 

Tablety a chytré telefony

Vyberte operační systém vašeho zařízení.

 

 
 
 
 
 
 

Nyní můžete živé vysílání Horizon Go streamovat přes zařízení Chromecast/Airplay i přímo do televize, více informací naleznete v sekci péče o zákazníky.