HD DVR Mediabox

HD DVR Mediabox – modem s Wi-Fi routerem, set-top box a možnost připojení telefonu

  • Zařízení tak snižuje spotřebu elektrické energie a počet kabelů v domácnosti.
  • Umožní zákazníkovi nahrávat až 3 pořady současně, zatímco bude sledovat aktuálně vysílaný pořad.
  • Set top box je také vybaven funkcí Time Shift, která automaticky zaznamenává až hodinu sledovaného pořadu. S její pomocí můžete přeskakovat reklamy nebo si znovu vychutnat dramatické okamžiky živého vysílání.
  • Funkce vzdáleného nahrávání umožňuje nahrávat pořady skrze mobilní televizi Horizon Go, a to jak z mobilních zařízení, tak z webové stránky www.horizon.tv. Nahrané pořady si pak zákazníci mohou přehrát na svých HD DVR Mediaboxech.
 
 

Technická specifikace

HD DVR Mediabox Pace DMC7002 přijímá digitální vysílání v kompresních formátech MPEG2 a MPEG4, přijímá tedy programy jak ve standardním (SD), tak vysokém rozlišení (HD). Výstupní rozlišení lze nastavit podle parametrů vašeho TV přijímače na 576p, 720p a 1080i a 1080p.HD DVR Mediabox obsahuje zabudovaný pevný disk a integrovaný kabelový modem s WiFi routerem podporující pásma 2,4GHz a 5 GHz. Součástí balení je HDMI kabel. Díky zabudovanému pevnému disku je možné uložit až 300 hodin nahraných pořadů. Přijímač je vybavený vstupem pro připojení jedné telefonní linky. HD DVR je vybaven dvěma typy výstupu videa: HDMI (HD OUT) a Mini DIN pro připojení TV pomocí SCART – nutná redukce.

 

Rozměry zařízení (mm):

šířka 251  |  výška 78  |  hloubka 242

 

Ovladač:

 

K HD DVR Mediaboxu zákazník získá ovladač s quertz klávesnicí.

Zadní strana s porty:

Často kladené otázky

Co potřebuji pro příjem programů v HD kvalitě?

Pro příjem programů v HD kvalitě potřebujete HD kabelový přijímač a vhodný televizor. HD přijímač je možné objednat pouze k některé ze základních služeb digitální kabelové televize Klasik nebo Komfort nebo Komplet.

Pro HD vysílání doporučujeme televizor s úhlopříčkou nad 1 m, minimálně 756 řádky (tedy rozlišením min. 1280*720) a HDMI vstupem. Samotné tvrzení výrobce, že TV přijímač je HD ready, ještě nezaručuje kvalitní příjem a vysílání. Důležitou podmínkou je rozlišení obrazu, většinou udávané jako počet řádků.

Televizory bývají označovány následujícími logy:

 

Jaký je rozdíl mezi HD Mediaboxem a HD DVR Mediaboxem?

HD DVR mediabox je koncové zařízení, které Vám umožní přístup k televizi, internetu a telefonu, aniž byste si museli dokupovat další zařízení – modem je součástí HD DVR mediaboxu. Zároveň můžete nastavovat nahrání bez nutnosti připojit externí harddisk k Vašemu Set-top-boxu. S HD DVR mediaboxem získáte přístup k více službám a funkcionalitám Horizonu – aplikace, nahrávání, personalizované návrhy na programy a titulu ve Videotéky.

Klíčové vlastnosti mediaboxu HD mediabox
HD DVR mediabox
Videotéka Ano Ano
Archiv Ne Ano
Horizon Go Ano
Ano
Hledat Ano Ano
Nahrávání více pořadů najednou Ne Ano
Funkce Pauza TV Ano Ano
Doporučené pořady/filmy Ne Ano
Související pořady Ne Ano
Rodičovský zámek Ano Ano
Vlastní seznam kanálů Ano Ano
Nastavení připomínky k pořadu Ano Ano
Aplikace Ne Ano

Co znamená funkce Hledat?

Díky této funkcionalitě můžete vyhledávat filmy nebo programy na základě klíčového slova, např. název filmu, programu, režiséra apod. Vyhledávání je „chytré“, tj. se Vám po zadání začátku klíčového slova vylistuje seznam všech pořadů, názvů atd.

Kolik pořadů najednou můžu nahrávat?

Současně můžete nahrávat až 4 pořady z různých kanálů. Pokud zrovna sledujete televizi, můžete nastavit nahrávání až 3 pořadů zároveň.

 

Jaké aplikace můžu najít v televizi Horizon?

Ve složce aplikace získáte přístup k sociálním sítím jako je Twitter, můžete sdílet své fotografie pomocí aplikace Picasa nebo můžete využívat Youtube. V aplikacích také najdete přístup k různým hrám a aktuálnímu počasí.

Co znamenají Související pořady?

Související pořady jsou takové pořady, které mají podobné zaměření jako pořad, který právě sledujete

Co znamená Doporučené pořady/filmy?

Složku Doporučené najdete v hlavním menu po stisknutí tlačítka Menu na vašem ovladači. Najdete tam seznam doporučených titulů na základě historie Vámi zhlédnutých pořadů. Pokud chcete tuto funkcionalitu využít, je třeba potvrdit v hlavním menu ve složce Nastavení Souhlas pro aktivování funkce.

 

 

Technická Podpora

Připravili jsme pro Vás nového rádce, který Vám pomůže jak při potížích se službou internetu, tak se službou digitální televize.

V případě jakýchkoliv dotazů je samozřejmě možné kontaktovat i naše klientské centrum.